Skocz do zawartości
napinaczmichal

nie włacza się , nowy złożony zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej oddaj tego proca też i wez cos taniego na intelu, lepiej na tym wyjdziesz bo nawet celeron g550 będzie lepszy od tego apu.

 

Zauważ, że autor wątku używa grafy w procu. Intelowym integrom jest "kapkę" daleko do tych GPU w APU.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym ale do g550 może dokupić kartę, np coś taniego z serii hd 7xx lub 6xx która bez problemu łyknie tą w apu, a potem włożyć coś sporo mocniejszego a w apu co ? tdp wysokie wydajność cpu leży a na integrze też tak naprawdę za bardzo nie pogra. Do tego żeby integra w apu rozwinęła skrzydła potrzebna jest droższa pamięć. Jak dla mnie te procesory są do niczego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kontynuacja wiec moze jakies pomysly co do tego co moze byc niesprawne ?

 

"" Witam,

 

Informujemy iż płyta główna jest w pełni sprawna, płyta główna została uruchomiona z procesorem amd A4 5300 zgodnie ze specyfikacja producenta dostęnej na stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak system na starym dysku, to się raczej nie uruchomi bo ma w pamięci starą konfigurację, radzę przeinstalować system, ale jeśli bios się nie uruchamia to raczej oznacza że płytka padnięta. Chyba że żle podłaczyłeś monitor.

 

jestes w bledzie, ja mialem 4 rozne platformy, a dysk z Win7 przekladalem ile badz... Zawsze Windows 7 wstawal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...