Skocz do zawartości
2haj

Zestaw komputerowy za ok. 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem niezbyt obeznany w sprawach sprzętu komputerowego dlatego chcę zasięgnąć waszej rady. Potrzebuję komputer za +/- 2000zł ( +/- jakieś 150zł ) z możliwością podłączenia monitora 21" przez HDMI. Komputer musi się nadawać przede wszystkim do programów takich jak SolidWorks, Katia, Nastran, ACAD. Mam starego laptopa, na którym te programy działają lecz są momenty gdy komputer nie wyrabia. Komputer ma być również do użytku codziennego oraz do gier. Nie znam się na podkręcaniu więc się nie wypowiem na ten temat. Liczę na szybką pomoc i będę odpowiadał na pytania, które będą przydatne w złożeniu odpowiedniego PCta. Nie wiem czy mogę prosić, ale chciałbym aby komputer złożony był na stronie http://www.morele.net, gdyż chcę skorzystać z możliwości bezpłatnego złożenia.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5 3350p 645

MSI B75MA-E33 199

1x8GB 1333 Elixir 145

XFX Core 450 186

Brutus 410 135

Seagate 500GB 199

DVD 64

GA 7850 OC 653

 

2226 troche budżet przekroczony ale masz 4rdzeniowy procesor i dobra karte graficzną do grania w 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie edytować swój post i napisać to dokładniej? W sensie z linkami z morele.net? Byłbym wdzięczny Dołączona grafika

A płyta główna? :P

Edytowane przez 2haj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będę chciał grać. Już sobie znalazłem te linki :) Nie chcę sprawiać kłopotu. Jednak zestaw przedstawiony przez kolegę wyżej przekroczy mój budżet bo nie wziął pod uwagę płyty głównej. DVD nie potrzebuję, mam jakieś w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta: MSI B75MA-E33 - 199,00 zł

Procesor: Intel core i5-3350P - 646,00 zł

Pamięć: Elixir Generic 8GB, 1333MHz - 145,00 zł

Karta: Gigabyte HD 7850 - 653,01 zł

Dysk: Seagate Barracuda 500GB - 199,00 zł

Napęd: Samsung SH-224BB - 62,00 zł

Zasilacz: XFX 450W - 185,01 zł

Obudowa: Cooler Master Elite 311 - 126,91 zł

Suma: 2215,93 zł

 

 

Troszke to pisałem (bo chciałeś linki) jest wszystko to co wyżej tylko obudowa inna (kwestia gustu...)

Edytowane przez XarduneK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze problemów ze wzrokiem nie mam....

 

Wybacz Dołączona grafika przeoczyłem.

XarduneK wielkie dzięki.

Potwierdzi ktoś ten zestaw?

Jeszcze jedno, zależy mi bym mógł głośniki 5.1 podłączyć.

Edytowane przez 2haj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki zestaw głosnikow masz?

mozesz budżetowo kupić sobie X-fi 5,1 surround pro (ponizej 200zł). Kumpel ma pod to podpiete z5500 i nie ma zadnych problemów z niczym chociaz fakt faktem sam soft do niej jest dosc ubogi, ale zachecajacy jest jak dla mnie stosunek cena/jakość

 

edit:poza tym jak wiadomo w/w karta jest na usb dzieki czemu możesz ją podłączyć też do innych urządzeń.

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...