Skocz do zawartości
Pablo Hudinii

Jaką pastę termoprzewodząca wybrać pod Dark Rock PRO 2

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy właśnie wymieniam chłodzenie mojego procesora i5 @ 4,8Ghz i przechodzę z Scythe Ninja 3 na Be Quiet! Dark Rock PRO 2 i zastanawiam się jaką pastę zastosować: Silver 5 czy tą z zestawu Dark Rock PRO 2?? Z silver 5 byłem zawsze bardzo zadowolony a jakości pasty Be Quiet nie znam. Proszę o pomoc

 

Doszukałem się informacji że paste którą dadaje Be Quiet to prawdopodobnie : Dow Coming TC 5121 jednak nie doszukałem się więcej informacji

Edytowane przez Pablo Hudinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX-2 wysycha całkiem ładnie Dołączona grafika wręcz potrafi się już wałkować przy nakładaniu jak za dużo razy przeciągniemy "szpachelką" - więc zalecam nie rozsmarowywanie jej. AS5 znacznie wygodniej się nakładało, ale w obecnych cenach nie warto się nią interesować.

 

Z resztą jeszcze nie trafiłem pasty która nie wysycha - co roku wymieniam ją na pasywnym nF4 ultra który pracuje w temp. ~80*C 24/7, przerobiłem już "H"*, AS5, ceramique, MX1, MX2, STG1 i ostatnio spowrotem MX2 - która jest najtańsza (~10zł) - wszystkie trzeba było skrobać Dołączona grafika

 

nie znaczy to oczywiście że tak zeschnięta pasta nie spełnia swojej funkcji - wymieniam je tylko na wszelki wypadek w ramach konserwacji w firmie :)

 

*H-> ta nie wyschła - wypłynęła cała na bok ;p na rdzeniu został tylko przeźroczysty nalot Dołączona grafika

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...