Skocz do zawartości
Grozny

hynix 4ns...maxtuning

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Winfast 64MB agpx8 z prockien NV28 A1 i pamieciami jak w temacie.

 

Czy ktos robil Vmoda tej konkretnie karty?

Czy te pamieci boja sie wiekszego pradu czy nie?(tu pytanie rowniez do szanownych Radeonowcow).

 

Karta chodzi bardzo stabilnie przytaktowaniu jak w podpisie, bat ajlont maczmorrr.

 

Czy prad sprawdza sie miernikiem przy odpalonym spczecie... bo nie mam innego pomysla..i jakie powinny byc ich wartosci nominalne?

 

I ile ciepla produkuje ten procesor przy seryjnym taktowaniu, i o ile zwiekszyc sie moze przy dobrym galopie...

 

 

 

serdecznie przepraszam za mnogosc pytan, ale itak bardzo sie powstrzymuje...

 

pogadamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pamięci na swojej karcie i powiem z całym przekonaniem S.H.I.T

No pewnie suuuper producent i kichowate pamiątki ... Ech życie - pamiątki hynixa to jedne z lepszych 4ns biją na głowe 3,5ns E(cośtam)Techa. Po podbici napięcia zasilającego potrafią biegać na blisko 700MHz

Może na twoim mincie jest zaniżone napięcie na pamięciach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czylisą jakie bom zgłupiał.

i na jakim prądzie biegają na 700!

A co do procesora pochulam go na 731 i będę węszył za czymś szybszym i wtedy mój Vmod Hynix jak znalazł...

 

Wracając do tematu, jakie są nominalne wartości tych prądów, i ile ciepła produkują te procesory (NV28 a1) może linka konkretnego cycuś.

 

Wystawcie panowie głowy ze swoich obudów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grzeją się trochę, czy mocno? Może to problem chłodzenia? Mam takie same i bez żadnego chodzenia pochulałem je z 513@620. Możliwe że zamiast odprowadzać ciepełko, twoje chłodzenie podpieka kostki. A swoją drogą jake miały napięcie a jake mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...