Skocz do zawartości
Tr1SH

GTX 650 Ti BOOST vs 7850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, krótka piłka :) Która z tych kart jest lepsza,wydajniejsza? Oglądałem wiele testów ale każde pokazują coś innego...Raz do Nvidia góruje a raz Radeon...W końcu zgłupiałem. Również interesuje mnie kwestia tego czy wybrać wersję 2GB czy 1GB. Czy w przypadku 1080p ma to jakieś znaczenie? W testach 7850 1gb vs 2gb nie różnią się niczym... Więc czy jest sens wydawać 100zł więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,wyczerpujaca odpowiedz...ten test jak i wiele innych widzialem. Z tym,ze brak im wiarygodnosci- w jednych to radon a w drugich nvidia wygrywa. Liczylem na zdanie osobiste...I odpowiedz odnosnie ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,wyczerpujaca odpowiedz...ten test jak i wiele innych widzialem. Z tym,ze brak im wiarygodnosci- w jednych to radon a w drugich nvidia wygrywa. Liczylem na zdanie osobiste...I odpowiedz odnosnie ramu.

 

Litości.

Testy są niewiarygodne, zdanie osobiste użytkownika będzie wiarygodne dla ciebie?

Jest ta karta już dostępna w sprzedaży? Jaką ma cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie,ze wlasnie tak...Dziwnym trafem na jednych portalach wygrywaja karty Ati a na innych Nvidia..A karty te same. Dlatego wole sugerowac sie konsumentami.

 

http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-650-ti-boost-oc-twinfrozr-2gb-ddr5-pci-e-box-84-831355.html

 

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7850-2gb-ddr5-pci-e-box-84-662767.html

 

 

To sa wersje 2gb, jako ,ze 7850 dostal juz status EOL w 1GB. I stad tez pytanie, Jest sens doplacac do wersji 2Gb przy max 1080p ?

 

Nigdy nie mialem Radeona,chodza mity,ze Nvidia czesciej wydaje sterowniki i sa one lepsze. Nvidia ma tez tsaa i psychx.

Natomiast 7850 jest bogatszy technologicznie, wieksza szyna itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec Radeon :)

 

Tylko mam lekki dysonans :P Z jednej strony polecasz Radka a z drugiego serwujesz testy w ktorych to 650 prowadzi :)

 

Luz,dzieki.

 

Czyli

7850 vs 650 Boost = 7850

2gb vs 1gb= 1GB pod 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:

Po wyjsciu 650 Boost i 7790, a ceny beda dalej lecie,poczekaj po swietach.

 

 

 

http://www.benchmark...rona/18258.html

 

 

Jak dla mnie dosyc wysoka temperatura. I mowimy tu o mocniejszy chlodzeniach typu twin frozr, windforce...zakladam wiec,ze jeden wiatrak bedzie sie sprawowal gorzej.Glosniej.

Edytowane przez Tr1SH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No krecil nie bede Dołączona grafika

 

Temat sie w sumie rozwiazal.

 

W stockowych ustawieniach ,bez oc wybralbym 650 ti boost

 

Ale wole doplacic 20zl i kupic to cudo:

gtx 660 z windforcem odrazu zaopatrzonym w 2gb po oc Dołączona grafika

 

http://www.net-s.pl/...VIHDMIDP-PCIe30

 

zalaczam linka moze ktos tez bedzie chcial tanio kupic :) taniej niz na morelach o 100 zl

Edytowane przez Tr1SH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Dołączona grafika dokładnie tak Dołączona grafika No to już ceny spadły chyba wszędzie Dołączona grafika

Niznacznie jednak chyba ram podskoczył i procki. Jeszcze wczoraj taki 3350p kosztowal 649 na morelach 669 w esc a teraz 665 i 690 Dołączona grafika

Edytowane przez Tr1SH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...