Skocz do zawartości
galaxy_938

Dziwne opisy !!??

Rekomendowane odpowiedzi

Nastuk i dexter nie o to mi chodziło jełopy!!?? :evil:  :evil:  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D

to juz drugi bezsensowny temat zalozony przez ciebie w ciagu dwoch dni istnienia na forum. Radze przeczytac zasady zachowywania sie na forum :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie wodne: chłodnica, pompka, woda, lub coś innego

ktos tu ma moj emblemat bedziemy sie myslic ... pomysl nad tym ;]

mylicie sie...ale po jednym zdaniu wiem kto jest kto :D
No "P i T" tutaj Cie popre w 100%!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastuk i dexter nie o to mi chodziło jełopy!!?? :evil:  :evil:  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D

Trochę szacunku mój przyjacielu... Jak się tutaj na dobre rozgościsz, to zrozumiesz zasady tu panujące. Żeby zapytać co to jest WC to Ty nowy temat zakładasz? No nie rób scen :x Mogłeś po prostu poczytać ze trzy poprzednie dotyczące podkręcania, a już wiedziałbyś o co chodzi. Albo ot zapytać na jednym z nich. A tak, to później się bałagan niepotrzebny robi! No - ale jesteś w miare nowy, wiec pewnie wszyscy Ci wybaczą ;) Tylko pamiętaj na przyszłość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli byście mi powiedzieć co to znaczy WC

I tylko po to Topic zakladales, ale jestes %(&^$*)@ a idz ty w H%& .Porazka Takich *&%^()$ na forum wpuszczac. Sorry za *&%&^)( heh.

Hahaha - może po prostu przestaniemy tu pisywać i ten topik zniknie gdzieś w odchłani... ;) JEDNO PROSTE PYTANIE - JEDNA PROSTA ODPOWIEDŹ! To taj jakby założyć nowy topic i zapytac w nim: Jaki mamy dziś dzień tygodnia? ;)

 

BTW: bandit - zmien wrescie ten avatar, bo wszyscy się mylą! Szpak już taki ma i był pierwszy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest tzw. winda ... ???

"winda (niem. Winde) tech. rodzaj dźwigu używanego w domach mieszkalnych, na statkach, w kopalniach itp.; składa się zwykle z wyciągarki i platformy lub kabiny na linach; służy do przemieszczania towarów i ludzi w płaszczyźnie pionowej" ;) źródło - wiem.onet.pl ;)

 

A tak bez jaj, to nic tylko WINDOWS ;) Dobrze ze nie załozyles nowego topicu tak jak galaxy_938 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...