Skocz do zawartości
_Vip_

TwinMOS PC3700

Rekomendowane odpowiedzi

ladnie ladnie gratuluje testu???, hmm ale wydaje mi sie ze cienko sie kreca , moje kingstony PC-333 biegaja na 420 5/2/2/cl2 mem-test zadnych bledow, wydaje mi sie ze popwinny te twin-mosy 3700 duuuzo lepiej poleciec :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vip heh jeżeli puścisz je na 5-2-2-2 lub 3-2-2-2 to sie do nich przekanam a jak nie to albo bede musiał 400 <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> albo jakieś mushkiny :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vip heh jeżeli puścisz je na 5-2-2-2 lub 3-2-2-2 to sie do nich przekanam a jak nie to albo bede musiał 400 <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> albo jakieś mushkiny :?

przy takim fsb to zapomnij czlowieku o CL2,terach chodza na 2.7V 3-3-3-2.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mushkiny pójdą .... i za tą samą cene mniej więcej są :? ale jak myślisz na 422-466 będą szły na CL2 te TwinMOSY ?

 

Update: Zresztą sam nie wiem czy te mushkiny (400) będą szły na 466 na cl 2 :P zresztą i tak chyba nie ustawie 466 na A2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i się zastanawiam (wiem, wiem, SZUKAJ),ale doradźcie jakie pamiątki lepiej kupić (kość 512MB) jakieś no-name 400, czy może Kingstony 333, albo Twinmosy333? Naczym lepiej wyjde. Procesor teraz chodzi 24h/dobe w seti na ustawieniach 1467@2093(12,5x166) i na napięciu 1,45V więc podejrzewam że ma potencjał ale w tej chwili pamięci mnie trzymają (256MB 333 spectek - zwiechy przy okolo 172 nawet na CL3 i 2,68V).

 

Prawdopodobnie tu będę kupował: http://sklep.age.pl/list.php?m_grupa=PA&m_sort=n_nazwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ciebie trzymają pamiątki :) weź TwinMOS-y 400 lub 466 .... ja biorę te drugie :)

no tak 466 by były najlepsze ale jaki koszt :cry:

Bo w sumie teraz chcę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 512 i w połowie(max pod koniec) wakacji następne 512MB dlatego poważnie zastanawiałem się nad tymi Kingstonami 333. Hmmm wsumie sam niewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wlasnie zastanawiam czy nie olac gwarancji :wink: ...... korci mnie zeby przywalic zestawik radiatorkow od Thermaltake'a - A1414 na te TwinMOS'y.Mialem takie na Seiteca'ch i chodzilo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Sandry masz nizsze od moich na 217 fsb ale Aida sporo wyzej.Sandra zalezna od mhz proca po prostu. Od dzisiaj testuje Memtestem i Aida.

Dokladnie.Sandra leci w kulki i tyle :lol:

z prockami tez - testujcie w sandrze 2002 i 2003 i zobaczycie ile procek nagle w 03' mipsow dostal gratisowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...