Skocz do zawartości
tergal

Ocena w miare cichego zestawu do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne forum. Na dniach będę kupował komputer w sklepie arest, wybrałem takie oto zestawienie. http://www.arest.pl/konfiguracja-675403
Proszę o opinie. Komputer będzie głównie służył do zwyczajnego domowego użytku jak i do gier. Ale nie zależy mi na graniu na max detalach i w full hd w najnowsze gry, więc nie chcę kupować wypasionej karty graficznej kosztem tańszej obudowy itd. Zależy mi na w miarę cichym zestawie i mam nadzieję, że dobrze wybrałem. Chciałem jeszcze dodać, że wolałbym nie przekraczać tej kwoty zamieszczonej w linku. Pozdrawiam

Edytowane przez tergal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, godne rozważenia i nawet taniej wyszło niż mój zestaw. Dysk ssd i tak chciałem kupić tyle, że w późniejszym czasie a tu nawet w kwocie się zmieścił. Chociaż chyba jednak pozostane przy radeonie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi jak dobrze spożytkować 3000 zł to proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty główne mógłbyś ewentualnie rozważyć którąś Asusa z FanXpertem, miałbyś wtedy pełną kontrolę nad wentylatorami i regulować głośność/wydajność. W każdym razie taka tania płyta może Ci trochę ograniczyć możliwości rozbudowy. Podobnie zakup karty graf. obsługiwanej przez GPU Tweak da Ci prostą możliwość kontroli wydajności i podkręcania z poziomu komputera. Tylko musisz sprawdzić co jest obsługiwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...