Skocz do zawartości
.successful

Nie da się odkręcić śrubki z obudowy laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was !
Napotkałem się z Ciężka sprawą i nie wiem jak sobię z nią poradzić.
Potrzbuję sciągnąć obudowę z laptopa, gdyż chłodzenie CPU nie działa i laptop zybko sie nagrzewa.

Mam problem z dwoma śrubkam od panelu tam gdzi znajduje sie RAM.

Mam precyzyjne narzędzia do rozkręcania laptopów/ telefonów itd.
Próbowałem szczęścia, niestety żaden krzyżak nie daje rady, a śrubokręt prosty nawet mi się delikatnie wykrzywił...

Byłem u sąsiada mechanika, wziął swoim śrubokrętem i też nie dał rady.

Teraz powiedzcie mi jak to mogę odkręcić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o rozwiercanie, tylko jeśli nie jest w stanie sruby odkrecic, to nie lapie mu srubokret. Jedyna rada to poprawic zlobienie, aby sie srubokret nie slizgal.

 

Oczywiscie plaski to juz teraz bieda, bo sie trudno to wkreca/wykreca, wiec nacinanie to ostatecznosc. Sugerowalbym jednak znalezc odpowiedni srubokret i mocno naciskajac starac sie to odkrecic. Czasem takie male dranstwa siedza niemilosienie dobrze w miejscu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie próbowałem wcześniej odkręcić, mam do teog precyzyjne narzędzia.
I gwint sie obrobił mimo to.Na początku samo dw40 nie pogmogło Dołączona grafika
Zrobiłe nacięcie takim strugakiem do żelaza, poprawiło mi to gwin. Później jeszcze dw40 i poszło Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...