Skocz do zawartości
D3n

Upgrade komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, krótko zwięźle i na temat.

Gigabyte GA-H61M-D2-B3 | Procesor Intel Core i3-2120 3.3GHz  |
2x Corsair 4GB, 1333MHz DDR3 | Zasilacz Tacens RADIX V 450W | 
 
Oto sprzęt którym dysponuję, chciałbym zmodernizować go tak, bym mógł pocieszyć się  dobrą jakościa rozgrywki. Części które mnie interesują to:
- nowe chłodzenie do procesora
- lepszy dysk twardy (obecny, 160 gb nie wystarcza mi)
- nowa karta graficzna (obecna HD4850 ledwo zipie)
 
Na modernizację mogę przeznaczyć około 1,5 tysięcy złotych, jeśli zajdzie taka potrzeba, mogę dołożyć o te dwie-trzy stówy więcej. Mam tez kiepsko wentylowaną obudowę, niegdyś miałem lipę z temperaturami procka przy bf3, także obudowę też myślę możnaby dokupić.
Edytowane przez D3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie mam naprawdę czasu na zabawe w sprzedaż całego sprzętu Dołączona grafika. Mam dostęp do modecoma MC 400,który mnie nie zawiódł, tego tacensa juz na gwarancje raz odsyłałem. Jeśli mozna prosić to jednak wolałbym pozostać przy obecnym zestawie z dodatkiem tego co napisałem, ale i tak dziękuje za odpowiedź Dołączona grafika

Edytowane przez D3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...