Skocz do zawartości
PANTHER X

Doradzcie wentylatorek : /

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn chodzi tylko o wentylator niekce bloczkow wondych - z tego co polookalem po topicach to hmmm myslalem o V11 ale jak ludzie pisza ze trzeba zmieniac grilla itp co caly urok ten wentylatorek traci - ze zwyklym grillem niewyglada jak V11 a jak zwykly wentylatorek za 35 zl :/.

 

Ktos teraz mowil cos o spire falconrock2 ze podobno dobry ale tez niewiadomo jakie ma wady : /

 

- kto mi doradzi co co chodzilo by do athlona xp 2800+ lub 3000+.

 

Prosze o pomoc :) cena do 150 maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie nad aero7+ http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=6480&sid=1 podobno najlepszy z coolerow dostepnych na rynku i ma zajebisty wyglad

Jak juz czytales o Volcano 11 to jest on do athlona xp 3200 8) a aero 7+| tylko chyba do 2800 z tego co pamietam. Jutro mam dostac zalmana to ci powiem co i jak :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panther X jemu chyba chodzi ze ma w idle 32 a w stresie 37 ;) A co do glosnosci to 30 dB dla Ciebie to duzo? Hmmm ja mam minta m5tb odpowiednik Titana d5tb i powiem ze jest cichutki jak dla rzecz jasna. A one tesh maja po 30 dB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 a udalo ci sie miec 37 - czegos tu niejarze - tu nijest tak ze im wiecej tym lepiej - i 30 DB - to starsznie glosno .... kicz ...

no wiem że im mniej tym lepej a dlaczego myślisz trzymam go na normal mode żeby było głośniej jak chcesz cisze to sobie przestawiasz na silent mode (cichy tryb ) i masz 20dB a jak cheszmiec total na cisze zakładasz sobie jeszcze jeden taki regulator obrotów jak daje zalman robisz 800 obr i masz z 12dB a temperaturka 42c przy napięciu 1.5v ale jak ci mało i masz dużo kasy to kup sobie CNP7000cu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o takim ustrojstwie ?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14244238

 

Na to oczywiscie nie zadna Delta tylko jakis wentylek 12x12 puszczony na 7V (12x12 - 7V = 8x8 - 12V ? tak mniej wiecej) Oczywiscie ze szroudem. Mysle ze to powinno byc wydajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Tajfunik do ktorego wczesniej podalem linka powinnien byc wydajniejszy.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

fotki pochodza z www.frazpc.pl tam tez jest recenzja tego cooler'a.Musze przyznac , ze sam sie napalilem na ten wynalazek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co proponujecie na slynnego Athlona 1700+ :?: Jestem szczesliwym posiadaczem ale mam dosc wysokie temperatury i chcialbym zmiejszyc je aby troche procka podkrecic...

Mam plyte Shuttle AK31 8) i podkecilem procka narazie na 1900+ ale temperatury zaczely podskakiwac do ponad 50*C bez zadnych aplikacji 3D...

Poleccie jakis dobry wentylator :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A paste sobie dokupic czy uzyc jakiejs dodanej do zestawu chlodzoncego :?:

No i ktory system jest najwydajniejszy i najcichszy :?:

Cena niegra roli ... wazne zeby niebylo wiecej jak 200 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 200 to bym wstawił solidne WC. ja chcę wydać 50 zeta na cooler więc myślę nad speeze raptor cool = spire falcon rock2, ale do 200 tylko WC. dobre węże, dobry montaż i zaciski i jest bezpiecznie. z nagrzewnicą jakąś będzie o dobre 10*C lepsze od "wiateroka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaki moj sasiad ma sposob chlodzenia procka wzial stary witrak pokojowy odkrecil obudowe przystawil tego wiatraka i jest cool ::):

Mozesz to dokladniej opisac, tzn. czy ma radiator na procku czy radiator + wentylator ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC sie troche boje bo nic o tym niewiem i nieumialbym zalorzyc. :D

Zreszta komp niema byc jakis extreem podkrecany do granic tylko chce go troche podkrecic :lol: Zastanawialem sie nad Aero 7+ ale doczytalem ostatnio ze jest glosny :( A bardziej od mojego Titana niechce zeby byl glosny. Jaki dobry i cichy wiatrak z miedzianym radiatorem polecicie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być niezły ale 179 zeta @@ trochę dużo.

aero 7+ jest właśnie podobno cichutki, jeden z cichszych coolerów o dużej wydajności.

aero 7+ jes cichutki ale tylko na LOW (1900RPM) natomiast na HIGH(3500RPM) swist lopatek jest nie do zniesienia.

 

recenzja Aero 7+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma byc tani i cichy to fr2 w komputroniku po 48zl ... przy zakupie lepiej dobrze obejrzec jak wyfrezowany ja trafilem na takiego ze szok mysle teraz nad szlifowaniem i polerka ... teraz z innej beczki ma ktos moze tego tajfunika ?? jak to lata i jakie ma osiagi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam...http://www.sirius.pl/product.php?action=info&id=4526&sid=1 najcichszy i bardzo wydajny.

OK chcialem zobaczyc ale cos niedziala ta strona :?

Moglbys powiedziec co to za wiatrak to poszukam na siriusie ...

Moze adres sie zmienil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam czy chodzilo ci o Coolermaster HHC-L61 Silent SocketA :?:

Ladnie sie prezentuje ale czy daje dobre chlodzenie z takim malym wiatrakiem :?:

I czy to cacko dostepne jest w zwyklych sklepach :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...