Skocz do zawartości
Wooojciech1983

Dark Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Mała historia mojego projektu. Wszystko zaczęło się w grudniu 2012 od zakupu nowej budy Phantoma 410, płyty Sabertooth Z77 oraz karty Lightning 680.

 

W przestrzeni między zatokami 5.25 a dyskami przykleiłem logo Sabertooth i podświetliłem je dwiema 5mm niebieskimi diodami led. Zasilacz, dyski i radiator na chipsecie okleiłem folią Carbon.

 

Dołączona grafika

 

Potem doszły czarne przedłużki, efekt był taki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ten wygląd już mi się znudził i postanowiłem dołożyć drugi kolor dla kontrastu, wybór padł na żółty. Doszły nowe przedłużki, teraz czekam na wentylatory Corsair SP z żółtymi obręczami

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Wooojciech1983
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dodać jakieś zdjęcia w nocy obok tych w dzień, tak dla porównania. Takie zdjęcia z reguły dają lepszy efekt przy takich światłach ;d. Jak narazie to podoba mi się twój projekt, czekam na dalszą modyfikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można coś zmienić na lepsze Dołączona grafika  Teraz w planach mam zamaskowanie zatoki 5.25 oraz panel boczny z plexi a ze zmian sprzętowych prawdopodobnie wymienię kartę na Lightning 780.

 

Galeria zdjęć:  http://testybezsciemy.blogspot.com/2013/07/galeria-dark-phantom-v20.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa nie w moim guście, ale za to jej wnętrze...Dołączona grafika  Świetny dobór kolorów, te żółte akcenty na wentylatorach i oplotach wyglądają obłędnie. Gdybyś coś w przyszłości poprawiał to zmień kierunek oklejki na zasilaczu, bo faktura na dysku i elemencie płyty idzie tak:

////////

////////

////////

 

a na psu jest odwrotnie ;)

 

 

 

 

 

Hm... Chociaż teraz widzę, że na portach sata też jest

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...