Skocz do zawartości
Alloon

Aktualizacja BIOS'u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak zaaktualizowac BIOS mojej starej plyty glownej za pomoca pendriva ? w biosie mam takie cos jak Q-Flash ale on tylko wykrywa dyskietki a stacji dyskietek to ja juz nie mam od n-lat model mojej plyty to : 

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-M55S-S3 v1 

Prosze o pomoc 

Edytowane przez Alloon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki plik trzeba wybrac zeby aktualizowac tym programem @BIOS ?

i czy moja plyta glowna po aktualizacji teraz obsluzy mi procka Athlon 64 x2 5000+ ? bo przed chipset sie nagrzewal i stawala cala pylta glowna (a procesor mial 32 stopnie)

Edytowane przez Alloon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę samodzielności: http://www.youtube.com/watch?v=vat9gJb8JM8

 

W programie masz też "@" jest to "live update" program sam powinien znaleźć bios. Znajdź na strobnie gigabyte swoją płytę głowną i w dziale "do pobrania" masz "obsługa cpu" tam jest podane jaki procesor i z jakim biosem twoja płyta  obsługuje. To że chipset się nagrzewał pewnie nie było winą biosu raczej chłodzenia chipsetu w tym przypadku, słaby obieg powietrza w obudowie. I ważne żebyś bios pobrał do swojej płyty głównej czyli rewizji płyty którą Ty masz, wyżej podałem Ci linka po prostu do programu

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...