Skocz do zawartości
kevin60

Monitor oraz pamięć ram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym kupić nowy monitor i znalazlem w saturnie taki : Samsung SyncMaster LT24B300EE - LINK NADOLE.

http://www.vobis.pl/monitor-24-led-tv-samsung-syncmaster-t24b300ee-bialy-2-119269.html#specyfikacja

Monitor musi być biały. Teraz mam parę pytań co do monitora. Potrzebny do jest grania , internetu i co najważniejsze musi mieć TV. Koszt monitora :850 zł

-Czy to jest dobry monitor do grania w gry ?

-Posiada on "wystarczający" czas reakcji m/s ?

-Kąt widzenia jest dobry ?

-Co jest mi potrzebne w domu do podłączenia go do TV.

-Jakie musze mieć wejścia żeby nie było niespodzianki , i nie mogł go podłączyć do kompa.

-Czytałem coś o jakiś TN, MVA i PVA oraz IPS, czyli rodzaje matryc , ktora jest najlepsza i jaka tutaj jest ?

-Ile ma ml kolorów ?

-Kontrast , Powłoki i podświetlenie , Jasność ? co o tym ?

 

To tyle pytań Dołączona grafika , Jeśli podacie inny monitor to w granicach 800-1000 zł.

Teraz RAM.

Posiadam teraz 3 GB RAM , chciałbym go zwiększyć , jaką kostkę ram'u polecicie ? Dodam tylko że do 100 zł.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez kevin60
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 monitoru.

 

-Co jest mi potrzebne w domu do podłączenia go do TV.

 

-Jak podłączyć HDMI kabel

 

podlaczyć 2 monitory do siebie i na jednym to i na drugim widziedz to np. na jednym oglądam LIVE a na drugim gram lub patrze facebooka a na drugim twitera.

 

To tyle pytań Dołączona grafika

 

jakaś DDR3 czy jakoś Dołączona grafika po prostu do 100 zł. żeby było chociaż 6 gb ram.

 

 

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Ps ten monitUr co dałeś to kupa.

Edytowane przez łopian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepraszaj tylko popraw błędy, używaj google i nie krzycz. Nie wiem czy znajdziesz akurat biały monitor porządny do 800zł, naprawdę musi być biały? Co do ramu podaj specyfikacje komputera tj jaki procesor i płyta główna? Nie pytam po co Ci tyle ramu ale wydaje mi się, że to jakaś fanaberia wnioskując po Twoim poście Dołączona grafika O matrycach masz wszystko ładnie w google opisane ogólnie najbardziej uniwersalna i najlepsza jest matryca IPS. W tej cenie monitor który podałeś naprawdę jest słaby plus tylko ma taki że jest biały. Co do dwóch monitorów na początek polecam Ci to : http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Dwa_monitory_jeden_komputer_-_konfiguracja_w_Windows_7_i_porady-3838.html

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System OperacyjnyMicrosoft Windows 7 Home Premium 64-bit SP1CPUIntel Core i5 650 @ 3.20GHz 38 °CTechnologia Clarkdale 32nmRAM3,00GB 1-Kanałowy DDR3 @ 664MHz (9-9-9-24)Płyta GłównaAcer FMP55 (CPU 1) 44 °CGrafikaSyncMaster (1280x1024@60Hz)1023MBGeForce GT 440 (CardExpert Technology) 51 °CDyski Twarde596GB Western Digital WDC WD6400AAKS-22A7B2 (SATA) 50 °CNapędy OptyczneDTSOFT Virtual CdRom DeviceHL-DT-ST DVDRAM GH41NAudioRealtek High Definition Audio

Dobra , to jaki monitor polecacie do 900-1000zł do użytku codziennego ?

I jakie kupić te kostki ram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...