Skocz do zawartości
Przemek1025

Zestaw pod OC za ok 3,2k. Kilka pytań laika.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytań odnośnie podobnego zestawu przewinęło się już kilka, ale mam problem z doborem chłodzenia oraz wyobrem pamięci.

Zestaw będzie kupowany w pod koniec października, ale do tego czasu nic ciekawego się nie pojawi więc stwiedziłem że skonsultuje się już teraz by mieć później spokój.

Płyta główna MSI Z87-G45 Gaming Intel Z87

Procesor Intel CORE I5-4670K 3.4GHz

Grafika MSI GeForce GTX 760

Obudowa SilentiumPC Gladius M40 Pure Black

Zasilacz SilentiumPC Deus M1 550W

Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) 1600MHz

Chłodzenie CPU Thermalright HR-02

Dysk Barracuda 7200 1TB

 

Pamięci 8 GB w cenie max 290 zł lepsze od podanych powyżej znajdę?

Chłodzenie aktualnie niedostępne w sklepie, a do Gladiusa nie wszystko się zmieści. Co byście polecili innego w podobnej cenie? Mam na stanie Scythe Infinity i Mugena 4 ale widzę że się nie zmieszczą.

Mam zamiar co nieco podkręcić procesor.Na sprzęcie się nie znam, więc korekty w wybranym przeze mnie są mile widziane.

Ewentualnie, czy przeoczyłem jakąś premierę która ma się odbyć w okresie powakacyjnym i pasowałaby do moich zapotrzebowań oraz mieściła się w budżecie którym dysponuję?

 

Zakup będzie w morelkach, więc jestem ograniczony ich ofertą.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większa obudowa za ok 70 zł więcej. Może cena spadnie do tego czasu ;) Pewnie i tak zmieszczę się ze wszystkim na styk.

Co do podanych wyżej pamięci to nie wiem które byłyby lepsze. Wiem że tanio i dobrze to tylko w filmach ale coś wybrac musze ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...