Skocz do zawartości
Cavea

Gdzie opublikować program freeware?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie może OT ale nie wiem gdzie zapytać - może ktoś podpowie.

Mam pytanie gdzie mógłbym opublikować niewielką aplikację spakowaną do zip (plik wykonywalny exe + katalogi z obrazkami i ustawieniami)? Ptrogram napisałem w C#. Zip ma wielkość około 1.5MB. Wrzucilem filmik z prezentacją programu na youtube i są chętni na ten programik. Chodzi o to gdzie wrzucić ZIPa z programem? Chodzi o jakiś serwis w sieci dostępny publicznie. Nie chcę płacić za hosting i nie chcę też facebooka i podobnych portali społecznościowych nawet jeśli mają możliwość udostępniania.
Ewentualnie proszę o informację gdzie mógłbym zapytać o tę kwestię bo nie mam pomysłu?

Program jest dla Windows i służy do sterowania wzmaczniaczem kina domowego Onkyo (wybieranie piosenki do odtwarzania z USB/Spotify/DLNA, wybór radia do odtwarzania, sterowanie barwą dźwięku/pure audio/wybór wejścia audio-video - itp. funkcje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sourceforge.net code.google.com Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

 

Dziękuje za odpowiedź, czy jednak te serwisy nie wymagają czasem udostępnienia kodu źródłowego? Bo na razie chcę tylko wersję wykonywalną udostępnić (potraktowaną "obfuskatorem") i spakowaną do .zip. Jak wszedłem na Sourceforge.net to tam jest wielki baner w którym jest "open source" więc chyba chcą kod źródłowy.

Edytowane przez Cavea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie te serwisy nie sa dla ciebie i raczej bedziez musial sobie poszukac czegos innego.Wiem ze OVH daje za darmo jakis podstawowy hosting, oczywiscie z limitami, ale powinno starczyc.Ewentualnie blogspot i linkowanie materialow na dropboxa/google drive/mediafire.Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować wysłać program do serwisów typu dobreprogramy.pl, instalki.pl itp.

Wiem, że istnieje jakiś system, dzięki któremu automatycznie można wysłać program do wielu takich serwisów, ale w Polsce chyba to nie działa i trzeba do nich pisać maile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...