Skocz do zawartości
cudak10

Dobra seria????

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie pomuszcie.................

nikt ci tu nie pomoze bo kazdy proc inaczej sie kreci co z tego ze ktos ci powie ze seria jest super swietnme sie kreci itd. itp. jak mozesz ja kupic i spotka cie wielki zawod bo proc nie spelni twoich oczekiwan i bedzie niezgodny z tym co powiedzieli ci na forum. Najlepszym sprawdzeniem na ile proc pojdzie jest wlozenie go do swojej mobo i o/c o/c i jeszcze raz o/c wtedy bedziesz mial 100%a pewnosc na ile idzie. A tak OT to uzyj opcji find bylo wiele tematow o tym jaki proc wybierac (od razu mowie ze nie zawsze sie to sprawdza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam z tej seri JIUHB 0313SPCW i wykrecilem 2600 na 1.725V a 2700na 1.775V oczywisie max stabilne !! mialem mozliwosc ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tego co masz ty napisz ile wykreciles i n ajakim napieciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomuszcie.................

Nikt Ci nie powie na ile sie wykreci ten procek bo nikt nie wie. Najważniesjze jest szczescie. Te 2.1Ghz powinien chodzi przynajmniej a wyzej to juz zalezy od konkretnych mozliwosci proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ta seria proca jest dobra AXDA 1700DUT3 9507967282484  JIUHB 0313SPMW????    Moze mi ktos wyjasnic co te cyferki dokladnie oznaczaja???

Mam takiego i jest kiepski, max 2600+ na 1,75V :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ta seria proca jest dobra AXDA 1700DUT3 9507967282484  JIUHB 0313SPMW????    Moze mi ktos wyjasnic co te cyferki dokladnie oznaczaja???

http://forum.lowyat.net/index.php?act=ST&f=5&t=612 - tutaj znajdziesz dokłądny opis co te wszystkie literki oznaczają ;)

 

PS. THX Megabyte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...