Skocz do zawartości
majstersztyk1

Problem z ciągłym wieszaniem sie i restartowaniem laptopa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z komputerem i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane ;/ . 

Podczas normalnej pracy komputer co jakiś czas się wiesza, czasami dzieje sie to po 2-3 godzinach po włączeniu komputera, czasami wystarczy kilka minut.

Albo komputer sie zawiesi, albo samoczynnie zrestartuje, nie wyskakuje zadne bluescreen i nie wiem w jaki sposób odczytać w czym jest problem.

Skanowałem Mbamem wirusów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jakiś rok temu. raczej sie nie przegrzewa bo gorący nie jest. 

moze ma to związek z tym że nie pracuje na baterii tylko tylko na zasilaniu zewnętrznym działam?

ale wczesniej bylo ok...

moze podac jakies logi hj, combofix albo coś?

wydaje mi sie ze coś jest z usługami namieszane, nie moge nawet sprawdzić pod właściowściami systemu ile mam ram bo jest napisane ze niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wyłączyłem to. ale znalazłem inny błąd który może odpowiadać za restarty ( pojawiał się od lipca, więc to chyba o to chodzi )

 

w szczegółach błędu jest napisane:

Model DCOM odebrał błąd 1068 podczas próby uruchomienia usługi [jakas usluga] z argumentami  w celu uruchomienia serwera: [jakis serwer]

Edytowane przez majstersztyk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij HWmonitor i włącz i zrób screen i go nam zapodaj.

Potem prawdopodobnie będziesz musiał urzyć do obciążenia procesora prime95 a do grafiki Furmark.

Pamięci też przydało by się przetestować tak jak koledzy wcześniej pisali.

prime95 nie wygrzewa aż tak mocno (w trybie blend) procesora jak OCCT.

Podzespoły mają swoje zabezpieczenia i powinny one w razie czego zadziałać.

Uszkodzić się coś może zarówno pod programami testującymi jak podczas np. grania

Edytowane przez Tomasz.B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...