Skocz do zawartości
Mertal

Dziwny problem z głośnikami.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno kupiłem komputer stacjonarny (Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H) ,a do niego głośniki (Creative Inspire T6300 5.1). Po podłączeniu ich do komputera oraz słuchawek mam następujący problem.W słuchawkach wszystkie dźwięki są słyszalne tzn. dźwięk w grach, windows, programy (np. Skype, AIMP) czy filmiki na youtube ogólnie wszystko działa jak należy.Natomiast w głośnikach mam tylko dźwięk z windowsa, muzyki z Aimpa na youtube słychać tylko takie dudnienie. Najlepsza jest jednak sprawa w grach np. w Metro 2033 po odpaleniu gry nie ma dźwięku w filmikach początkowych.Natomiast w menu gry nie ma tylko muzyki ale dźwięki wydawane podczas najeżdżania na odpowiednie przyciski w menu (Nowa gra, Opcje, Wyjście itd.)są.Tak samo po najechaniu w menu na przycisk wyjście dwóch żołnierzy stojących przy drzwiach mówią specyficzne teksty i one również są słyszalne. Reasumując słuchawki odtwarzają dźwięk bezproblemowo natomiast głośniki losowe rzeczy.Wie ktoś w czym może być problem?Próbowałem już przeinstalowywać sterowniki od karty dźwiękowej jednak nic nie pomogło. Za pomoc z góry dziękuję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...