Skocz do zawartości
sh3v

Uprzejma prośba o sprawdzenie zestawu do 2700 zł /do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wybrałem zestaw polecany na wrzesień 2013r

 

Procesor Intel Core i5-4440 (6M Cache, do 3.30 GHz) BOX BX80646I54440  /cena - 676,98 zł

 

Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H Intel B85 LGA 1150 mATX (2xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/DDR3/CROSSFIRE) - GA-B85M-D3H  /cena - 271,06 zł 

 

Zasilacz Corsair CP-9020046-EU  /cena - 171,01 zł

 

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX660 2048MB DDR5/192bit DVI/HDMI/DP PCI-E (wer. OC - OverClock) (GV-N660OC-2GD)  /cena - 706,79 zł 

 

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM (WD5000AAKX)  /cena - 199,00 zł

 

Samsung DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA SH-224DB/BEBE /cena - 62,00 zł

 

Pamięć Team Group Vulcan Gold - DDR3-1600 CL9 - 8 GB (2x4GB) TLYD38G1600HC9DC01  /cena - 275,00 zł

 

Obudowa SilentiumPC Gladius M40 Pure Black ATX/USB3.0/SSD ready/3x120mm bez zasilacza (SPC077)  / cena -209,00 zł

 

Revoltec 120x120x20 - 23,94 dB  2 szt. /cena - 33,82 zł

 

łączny koszt zestawu - 2604,66 zł 

 

jest możliwość podłączenia 3 wiatraków z obudowy do płyty głównej + te 2 dokupione ??

bo na płycie jest chyba tylko 3 wejścia chodź może źle zrozumiałem opis płyty.

 

Komputer ma służyć żeby od czasu do czasu sobie w coś zagrać , i do zabawy grafiką komputerową.

 

 

Powtórzę raz jeszcze jestem osobą co nie ma wielkiego pojęcia o sprzęcie komputerowym dlatego proszę was o pomoc.

 

Dziękuje za poświęcony czas.

Edytowane przez sh3v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złożyć złożą za opłatą Dołączona grafika na morelach z tego co pamiętam byly jakieś kody promocyjne kiedyś na np: darmowego kuriera i złożenie  zestawu za 1zł lub pendrive za darmo + kurier  choć nie jestem pewny

 

na gtwim miejscu brałbym ten dysk http://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/  płacisz 30 zł więcej a masz dwukrotnie więcej miejsca na dysku :)

 

 

obudowe też bym zmienił na SILENTIUMPC BRUTUS M23 PURE BLACK też ciekawie wyglądająca a kosztuje taniej :P

 

 

co do grafiki to na grafice raczej się nie znam lecz na twoim miejscu dołożyłbym około 200 zł na http://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-760-jetstream-2gb-ne5x760h1042j-586581/

 

choć nie iwem czy proc nie będzie "osłabiał"  możliwości grafiki

Edytowane przez mloncur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mogę spokojnie zamawiać ten zestaw ? 

jeszcze mam pytanie dotyczące gier hmm takich jak np. Aion , lineage II BF3 , wiedźmin , ten komputer jest wstanie uciągnąć te gry przynajmniej na średnich wymaganiach ?

 

mógł by ktoś się wypowiedzieć o tym zestawie ? Pali mnie żeby go kupić a nie chce popełnić żadnego błędu , 

 

Dziękuje za poświęcony czas.

Edytowane przez sh3v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mogę spokojnie zamawiać ten zestaw ? 

jeszcze mam pytanie dotyczące gier hmm takich jak np. Aion , lineage II BF3 , wiedźmin , ten komputer jest wstanie uciągnąć te gry przynajmniej na średnich wymaganiach ?

Te gry będą działać nieźle nawet na High, więc tutaj nie musisz się martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...