Skocz do zawartości
Igorakowiec

Projekt Blueshine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
 
Chciałem coś pomodować, po zakończeniu projektu Kontrast, myślałem że jak kupię ładną Lian-Li, to zapakuję tam bebechy i będzie sobie stał pod biurkiem... 
 
Tak było do niedawna, bowiem coś zaczęły mnie rączki świerzbić Dołączona grafika Problemem było jedynie "nie wiadomo co", a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze Dołączona grafika
 
Podpytałem, przedstawiłem plany i oto udało mi się namówić do współpracy
sklep HS.pl - wyłącznego dystrybutora marki LC-Power na teren Polski
Otrzymałem do zepsucia wybraną obudowę oraz zasilacz Dołączona grafika
 
I to by było chyba na tyle, zapraszam do oglądania zdjęć. Przedstawię też plan pracy w punktach co jest do zrobienia:
 
1. Roznitowanie i wywalenie miejsca na napędy.
2. Cover na owe miejsc (pod nim znajdą się kable zasilacza).
3. Wycięcie otworu w panelu bocznym i założenie szyby przyciemnianej na dystansach.
4. Wymiana wentylatora w zasilaczu, na chłodzeniu, na karcie graficznej, dodanie wentylatora w obudowie.
5. Wymiana pamięci RAM na niebieskie (x4). 
6. Zastąpienie wyłamywanych zaślepek PCI na wykręcane, wentylowane.
7. Dopracowanie oświetlenia.
9. Skrócenie wiązek zasilacza i ich oplecenie.
10. Oplecenie kabli zasilacza.
11. Przerobienie frontpanelu, tak by pomieścił stndardowy panel 5,25".
 
Nie będę robił tego po kolei, najwyżej będę zmieniał kolejność. Jak coś mi się przypomni to dopiszę.
 
 
Dołączona grafika
 
 
Obudowa typu desktop z możliwością postawienia w poziomie i pionie - LC-Power 3000B. Opcja położenia obudowy wydaje mi się dość ciekawa - stąd mój wybór Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
 
 
Zasilacz, to LC-Power LC9550. Jednostka ze sprawnością GOLD -> mała ilość wydzielanego ciepła -> będzie można puścić nowe wentylator na stałę na 5V Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 

Co dzisiaj zrobiłem? Wypełniłem punkt 1. "1. Roznitowanie i wywalenie miejsca na napędy.", udało się w stu procentach - pierwsze w życiu rozkręcanie nitów zaliczone z tylko jednym łamaniem wiertła Dołączona grafika Dodatkowo musiałem wygiąć felerną blaszkę ograniczającą długość zasilacza, ponieważ mój był trochę dłuższy niż dopuszczalne. Po wszystkim złożyłem komputer. Teraz pozostaje tylko czekać na dostawę stuff'u nowego Dołączona grafika

 
Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
Do zobaczenia, odpowiem na wszytskie pytania, mile widziane sugestie oraz komentarze! Dołączona grafika
Edytowane przez Igorakowiec
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...