Skocz do zawartości
D3n

GTX 660 problem z wyświetlaniem obrazu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przed chwilą dotarł do mnie zestaw z morele.net, rozpakowałem go i chciałem podłączyć pod monitor. Po wpięciu otrzymuje komunikat "Out of range" i wystepuje caly czarny ekran. Warto dodac ze co ktores wlaczenie komputera/monitora wyswietla sie obraz z napisem Gigabyte. Nie wiem co jest grane, oto konfiguracja komputera: 

 

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM (WD5000AAKX)
Zasilacz Aerocool VP-450
Pamięć Kingston HyperX 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM Anniversary Series (KHX16C9X3/4)
Samsung DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA SH-224DB/BEBE Wewnętrzny PC
Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H Intel B85 LGA 1150 mATX (2xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/DDR3/CROSSFIRE) - GA-B85M-D3H
Procesor Intel Core i5-4440 (6M Cache, do 3.30 GHz) BOX BX80646I54440
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX660 2048MB DDR5/192bit DVI/HDMI/DP PCI-E (wer. OC - OverClock) 

 

Obudowa Colors-IT HY6001KR USB/AUDIO (OAS6001KR)
 
Monitor, który usiłuję odpalić: Cornea MP 503. Probowalem tez odpalic kompa pod HDMI na TV ale tez nie dalo rady. Koncza mi sie pomysly,prosze o pomoc. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...