Skocz do zawartości
granat1166

Batman Arkham Asylum - problem z grą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem dziś gre i po instalacji i zalogowaniu sie na konto Live gra zaktualizowała się. Po zakończeniu tego procesu miałem w ustawieniach gry dostępną opcję PhysX, którą mogę wyłaczyć lub ustawić na normany lub wysoki. Gra w trybie PhysX normlany działa dobrze lecz w trybie wysokim wyskakuje błąd bla bla bla na komputerze nie znalezionu PhysX Cudll... czy coś takiego. Poszperałem trochę w sieci i odkryłem, że PhysX nie działa w tej grze poprawnie na kartach GTX 400 lub nowyszych. Na stronie NVIDII jest dostępny pach dlatej gry i po jego wgraniu gra włącza się lecz w losowych momentach przestaje odpowiadać i pojawia się takie okienko:

post-188442-0-21191200-1381514512_thumb.jpg

Coś o problemie: https://forums.geforce.com/default/topic/508872/physx-9-11-1107-broke-batman-arkham-asylum-39-s-physx/

 

Pach, który pobrałem znajduje się tutaj: http://www.geforce.com/games-applications/pc-games/batman-arkham-asylum

 

Bardzo proszę o pomoc... nie wiem co mam z tym zrobić.

 

Mój konfig to:

i5 2500K

8 GB RAM

GTX 690

 

Może wkleiłem te pliki nie tam gdzie trzeba... w środku jest instrukcja w języku angielskim i nie jestem na 100% pewien czy wszystko zrobiłem tak jak należy.

Może ktoś z Was będzie tak miły i mi to w skrócie przetłumaczy?

 

 

"Batman Arkham Asylum RRB.dll GPU Rigid Bodies (rrb.dll) patch.

Patch for owners with GeForce 400 Series cards and up and Batman: Arkham Asylum game.

Requires: R290 Graphics driver or greater.

In order to experience Batman: Arkham Asylum to its fullest extent when running PhysX on
Geforce 400 Series cards and up, users will need to replace the existing RRB.DLL file with
a new one.  By default, the RRB.DLL can be found in one of the following directoires
depending on the version of Batman Arkham Asylum:
"...Square EnixBatman Arkham AsylumBinaries"
"...Square EnixBatman Arkham Asylum GOTYBinaries"
"...SteamSteamappscommonbatman arkham asylumBinaries"

Where the ... is replaced by one of the following depending on the OS version and if it
is a Steam version of the game:
C:Program Files
C:Program Files (x86)

If it is not located in this directory, please do a search for the filename
on your system.

The CUDA DLL cudart32_41_0.dll must also be copied to the same Binaries directory where
the RRB.dll file is located."

Edytowane przez granat1166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...