Skocz do zawartości
Zerahat

Zasilacz do GTX770 & i5 4,8GHz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka dni temu zmieniłem kartę graficzną w moim komputerze i mam wrażenie ,że mój zasilacz nie do końca ogarnia caly zestaw.

Obecna specyfikacja :

Procesor : Intel Core I5 2500 k (podkręcony do 4.8 GHz)
Płyta głowna : Asrock Z68 Extreme3 Gen3
Ram : Corsair DDR3 8GB(2x4GB) 1600MHz Vengeance Low Profile CL9
Zasilacz : Bequite PurePower L7 530 W 80+
Grafika : MSI GTX 770 Lightning (GPU i Pamięc podkręcone)

 

Ostatnio przy zwiekszonym napięciu na karcie graficznej zdarzyl mi się restart, co oznaczało by że prawdopodobnie dostal za malo mocy.

Co polecacie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przy zwiekszonym napięciu na karcie graficznej zdarzyl mi się restart, co oznaczało by że prawdopodobnie dostal za malo mocy.

 

Może po prostu przekręciłeś, bo tak jak wspominał przedmówca, z tą konfiguracją powinien poradzić sobie każdy porządny 500W zasilacz, a nawet słabszy.

 

@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak procka testowalem Prime95 prawie przez 6 godzin , zadnych blędów.

Wygląda na to ze mieliscie racje udalo mi sie znalezc optymalne ustawienia dla Grafiki i wszystko smiga bez problemu.

Chyba za bardzo zasugerowalem sie tym co pisze producent na pudelku . 600 W or greater...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...