Skocz do zawartości
kusiu01

Brak Obrazu Po Włożeniu Karty Graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, otóż używam od zawsze zintegrowanej grafiki, ostatnio zakupiłem tą:

Jest to model:
Sapphire AMD Radeon HD7750 1024MB DDR5/128bit
Dołączona grafika

Płyta najlepsza nie jest, lecz zapewniano że pociągnie bez problemu tylko nie będzie full wydajna karta, wiem gdyż wykorzystuje PCI-E 3.0 a ja mam starsze ale PCI-E jest kompatybilne przecież?

Płyta to Asus P5VD2 MX, Zasilacz nowy 420W jest podpięty tylko 1 dysk i 1 napęd.

Wygląda to tak, montuję kartę w złączu przejściówką z DVI na VGA którą dostałem w zestawie z kartą, podłączam monitor do karty uruchamiam PC i brak obrazu, wentylator na karcie kręci się 15 sek. i stop - zatrzymuję się, wyciągam przejściówkę, wkładam do płyty głównej też brak obrazu - Dopiero muszą wyjąć kartę i wtedy leci mi obraz z zintegrowanej grafiki z płyty głównej. Zrobiłem jeszcze aktulizację biosu pisało o jakiejś aktualizacji dla PCI-E po wgraniu zauważyłem tylko tyle że teraz wentylator karty kręci się cały czas ale brak nadal obrazu, ustawienia resetowane, wyjmowana bateria i nadal bez efektu - Proszę was o pomoc mam nadzieję że obejdzie się bez wymiany płyty głównej - służy pc tylko do netu a tak wszystkie podzespoły musiałbym wymieniać - trzymać grafiki w szafie też nie che. Liczę na was i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akyga akygą wiadome szrot, ale 7750 wiele nie ciągnie i mimo że też zalecałbym zmianę (po kosztach to na jakiegoś fortrona) to odpalić to powinno.

Problemem wg mnie jest tutaj mobo : nie dość że pcie 1.0 to jeszcze chipset VIA...

Edytowane przez DJH83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też myślę że jest tu wina płyty, odeślę chyba grafe i kupie płytę i procka już na socket 1150.

 

Dokładnie:

Intel Pentium G3220 BOX i Gigabyte H81M-HD3 to co polecają na purepc, innego wyjścia nie widzę chyba.. Na przyszłość ten zasilacz będzie ok Corsair VS 450W?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...