Skocz do zawartości
Aviel

GTX 770 który model?!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

Nie mogę się zdecydować który model GTX 770 wybrać. Zastanawiam się pomiędzy MSI GTX 770 TwinFrozr IV Gaming a Gigabyte GTX 770 WindForce 3X.

Proszę pomóżcie wybrać, a może polecacie jeszcze coś innego?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem czytałem ale i tak nie potrafię się zdecydować dlatego otworzyłem ten temat. Wiem że MSI jest cichszy a Gigabyte ma niższe temperatury. Nie wiem czy brać MSI czy Gigabyte a może jeszcze coś innego. Chciałem wysłuchać kilku opinii ludzi którzy je mają bądź mieli z nimi do czynienia.

Edytowane przez Aviel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pdoobny dylemat:

http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-770-oc-twin-frozr-iv-gaming-2gb-ddr5-pci-e-box-84-858892.html?attr=248-650463

czy

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gainward-geforce-gtx-770-phantom-2gb-ddr5-pci-e-box-84-860972.html?attr=1-169999,248-650463

 

Msi miałem R9 270X gaming i w idle cisza ale jak uruchomiłem 3dmarka to jak suszarka:)

Jeszcze czytam troche o Phantomie i chyba na niego sie zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam GTX 770, ale mam GTX 670 MSI PE OC i w spoczynku jest niesłyszalna.

Za to w stresie, np. BF3, karta zaczyna być głośna.

Osiąga wtedy około 73 stC.

 

Tu jest monitoring z BF3 tego gtx 670:

 

Dołączona grafika

 

 

Zdecydowanie wybrał bym Gainwarda Phantoma.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Gigabyte tylko teraz nasuwa się pytanie czy poczekać do końca listopada (może jeszcze coś potanieje) czy kupować już teraz?

 

 

Aha i jeszcze coś czytałem  o piszczących cewkach w innym topiku. Tyczy się to tylko Gigabyte GTX 780 czy również tańszych modeli tj 770, 760?

Edytowane przez Aviel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...