Skocz do zawartości
turbo1553

Nowy komputer do 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje zamówić komputer jeszcze w tym tygodniu za kwotę mniej więcej 2500 zł maksymalnie do 2600 zł. Komputer będę wykorzystywał do gier i oczywiście do mniej wymagających rzeczy takich jak przeglądanie internetu czy oglądanie filmów, seriali. Wszystko będę zamawiał w morele.net, poniewaz komputer będę odbierał osobiście ze sklepu.

 

Proszę was oceńcie mój Zestaw .Komputer kupuje bez systemu oraz monitora, bo wszystko posiadam. Będę grał w rozdzielczości 1920x1080. Opłaca mi się kupić 1 kość ramu 4 GB czy lepszym rozwiązaniem będzie 2x2GB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem zestawów opartych na lga 1155 ale w tej cienie nie da się złożyć nic lepszego na lga 1150. 

Lepszym rozwiązaniem jest kupno jednej kości 4GB a potem dokupienie drugiej. Już teraz gry zaczynają wymagać więcej niż 4GB ramu.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dokładając można kupić H81 + i5 4440. Procesor minimalnie wydajniejszy, ale posiada zintegrowaną kartę graficzną, która może się przydać w przypadku problemów z Radeonem. Czy warto dopłacić to już trzeba samemu zdecydować.

Kilkadziesiąt zł możesz oszczędzić na zasilaczu.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...