Skocz do zawartości
mozuk

Audiotrak Prodigy HD2 Advance DE brak equalizera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dziwny problem z kartą Audiotrak Prodigy HD2 Advance DE. Pirwsza karta zaczęła charczeć więc odesłałem ją i przysłano mi nową. Po włożeniu jej do slotu PCI zaczęła działać jednak dźwięk pływał.Sądziłem że coś namieszane jest w kodekach i przeinstalowałem system. Po zaktualizowaniu i instalacji SP1 zainstalowałem kartę. Dźwięk pojawił się jednak nie można w żaden sposób włączyć funkcji ustawień dźwięku. Kiedy próbuję ją włączyć pojawia się komunikat że włączenie funkcji wymaga ponownego uruchomienia. Klikam OK i nic. Komputer w ogóle się nie restartuje a kiedy sam ponownie uruchamiam system w panelu karty nic się nie zmienia. Jedyną metodą włączenia tej funkcji jest odinstalowanie sterownika i ponowne jego zainstalowanie z menadżera urządzeń. Wówczas można włączyć equalizer i inne ustawienia dźwięku jednak przesuwanie suwaków barwy dźwięku i głośności niczego nie zmieniają. Ma ktoś pomysł co moze być przyczyną takiego zachowania ?
System Windows 7 64bit.


Sciągnąłem sterownik stąd http://audiotrack.net/en/?module=file&act=procFileDownload&file_srl=2556&sid=108ff97c8de87b93bbaa72d7dba19ee6 i już działa wsystko poza Master Volume ale to akutat drobiazg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...