Skocz do zawartości
spoooko

Używany telefon ~350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja dziewczyna szuka telefonu do ok. 350zł. Aktualnie posiada Sony Xperia E i nie ukrywam, że ma go dość. Z racji tego, że ma okazje sprzedaży, postanowiła wymienić na coś lepszego. Ok, do rzeczy. Moja dziewczyna korzysta z wifi głównie do sprawdzenia czegoś na allegro bądź przeglądania kilku stronek. Nie jest to raczej kilkugodzinna sesja. Gry i aplikacje również jej nie interesują. Zależałoby jej raczej na lepszym aparacie niż możliwościach aplikacyjno-gamingowych. W dodatku nie jest audiofilem, więc jakość mp3 nie musi być powalająca. Wpadła na pomysł kupna Nokii N72 ale szybko wybiłem jej ten pomysł z głowy... Telefon raczej zostanie zakupiony na allegro. Co do klawiatury to najchętniej qwerty lecz jeśli nic ciekawego nie będzie to mogą być dotykowe. Niekoniecznie android.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze E75? Na Aliexpress kupisz Refurbisha za ok $100.

 

http://www.aliexpress.com/item/E75-Original-Nokia-E75-3G-WIFI-GPS-3G-3-2MP-Unlocked-Mobile-Phone-One-Year-Warranty/647319766.html

Z wysylka kurierem DHL 355 zł.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na Lumie 610. Tani, WP 7.8, w miare duży ekran (nie wiem jak można przeglądać strony na takim małym ekranie jak ma ta E75). Masz polską gwarancje i telefon działa jak należy bez zwiech itp przez dłuższy okres czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączając 100% stabilność oficjalnego systemu telefonu to polecam Samunga Wava 1, 2 ,3 na systemie bada 1,2 (bez tego ostatniego bo niajniższy jest bada 2.0).. Miałem wszystkie w "łapkach"..wykonanie telefonu naprawdę na najwyższym poziomie..Ekran Super Amoled.. zdjęcia rewelacyjne, bateria 2 dni bez problemu..Jak będziesz zainteresowany to prześlę pare fotek na PW Dołączona grafika

 

PS. Nie namawiam bo telefony mają bardzo dużo zalet, jak i wad..

Edytowane przez xbora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...