Skocz do zawartości
Gawronman

Upgrade czy nowy PC?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnym pytaniem jest czy według was upgrade tego PC ma sens, myślałem nad nową kartą graficzną, ale po zastanowieniu się nie jestem pewien czy "pakowanie" kasy w ten sprzęt da oczekiwany efekt. Np. Watch Dogs mógłby gorzej niż gif działać ;] Mam pytania odnośnie Gigabyte GTX 660 WF2X OC, ale główne pytanie jest ważniejsze i właściwe się do nich odnosi:1. Czy mój obecny zasilacz poradzi sobie z nią?2. Czy zakup tej karty ma sens przy tej specyfikacji jako upgrade?M.in. z myślą o BF3 (mam nadzieję na co najmniej wysokie ustawienia)3.Polecalibyście zakup jeszcze jakiejś części czy może tylko wymiana całej jednostki będzie sensowna? Jeśli tak to ile musiałbym wydać na PC ogarniający średnie/wyskie detale gier "2014"? Nie musicie podawać zestawów bo na PurePc są - myślę wystarczające.4. Czy warto czekać na jakieś premiery sprzętu?Specyfikacja:Windows 7 64bitGigabyte GA-MA74GM-S2HAMD Phenom 9750 Quad 2,40 GHzGeForce 9800 GT2048MB RAM DDR2Chieftec GPS-450AA-101 A P.S. Przepraszam za tak dużo pytań, chcę poprostu rozwiać swoje wątpliwości. Nie musicie na wszystkie odpowiadać ;]Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy mój obecny zasilacz poradzi sobie z nią?

Zasilacz raczej tak.

 

2. Czy zakup tej karty ma sens przy tej specyfikacji jako upgrade? M.in. z myślą o BF3 (mam nadzieję na co najmniej wysokie ustawienia)

Nie. Masz zdecydowanie za słaby procesor do tej karty. Będzie się nudziła.

 

 

3.Polecalibyście zakup jeszcze jakiejś części czy może tylko wymiana całej jednostki będzie sensowna? Jeśli tak to ile musiałbym wydać na PC ogarniający średnie/wyskie detale gier "2014"? Nie musicie podawać zestawów bo na PurePc są - myślę wystarczające.

W zależności ile chciałbyś wydać. Tak od 1200 do... (ile tylko będziesz chciał)

 

4. Czy warto czekać na jakieś premiery sprzętu?

Nie. Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką kwotę chcesz na to wydać.

Jak tanio to szukaj PII X4, którego obsłuży Twoja płyta i zmień kartę graficzną.

Jeśli możesz wydać więcej to i5 1150 i przynajmniej R9 270.

Polecam dozbierać na 2. opcję.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...