Skocz do zawartości
FAROSZ

Komputer do gier. 3000-3500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Chce zamówić w poniedziałek komputer w granicach 3000-3500zł , po pierwsze z jakiego serwisu internetowego najlepiej zamówić dany zestaw ( agito.pl , morele.net , ... ).
Komputer ma głównie służyć do gier i troszeczke do nagrywania , streamowania . Chciałbym żeby procek był napewno Intel bo jakoś jestem z tą firmą zżyty Dołączona grafika , następnie kartę najlepiej NVIDIA ponieważ jest GEFORCE EXP. na którym można nagrywać , stremować , optymalizować gry i sterowniki , co jest bardzo przydatne. Komputer ma być z WINDOWSEM 7 ( chyba że polecacie inny ) ponieważ mam go obcykanego a co do 8 to mnie nie przekonuje. Dysk napewno 1GB , Ram'u 8. I teraz najgorsze ponieważ niezamierzam podkręcać kompa lecz napewno się na to skuszę. I lepiej kupić lepszego procka ,a słabszą kartę i później podkręcić lub na odwrót. Ale wolałbym nie podkręcać i mieć stabilny zestaw.
Do soboty chciałbym mieć wybrane podzespoły bo jak wcześniej wspomaniałem w poniedziałek zamawiam Dołączona grafika , min. będe grał w ASSASINA IV , BF4 , FIFA14 , COD GHOST . Chciałbym żeby te gry chodziły na full detalach ( gram na rozdzielczości 1920 i nie zamierzam zmieniać Dołączona grafika ) i np. jak będe nagrywał/stremował żeby sprzęt dał radę. I żeby wytrzymał kilka lat ,później się oczywiście zmodernizuje ten zestaw . Co do procka to tutaj http://pclab.pl/art55028-3.html jest pokazane że i5-4670K nawet bez OC jest o jakieś 8 FPS'y lepszy ,a po OC o około 17 FPS'ów .
Proszę was o pomoc co będzie najbardziej wydajne jak i z piękną grafą Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie byłem zadowolony z windows 8 (delikatnie powiedziane).

 

MSI jest lepsze, bo ma dłuższą gwarancję i jest cichsze, ale przede wszystkim kup SSD, dopiero wtedy odczujesz różnicę w porównaniu do obecnego komputera. Jeżeli tego nie zrobisz możesz być rozczarowany, że wydałeś 3,5k na nowego kompa a chodzi tak samo mułowato ;)

 

 

Zestaw:

 

Procesor Intel Core I5-4570 3.2GHz

Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H

Pamięć Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz 

Karta graficzna MSI GeForce GTX 760 

Dysk SSD Plextor M5S 128GB

Dysk Seagate 1TB ST1000DM003

Zasilacz Corsair VS 450W 

Obudowa Corsair 200R

Windows 7 Home Premium 64bit

 

Z czasem warto pomyśleć o wymianie boxowego coolera na procesorze, bo potrafią być głośne i wyglądają po prostu śmiesznie obok karty graficznej za tysiaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...