Skocz do zawartości
Benzema89

Komp do 2600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam kupic w ciagu dwóch tygodni nowy komputer. Chcialbym sie zmiescic w kwocie 2200pln. Link do kompa ktorego sobie sam zlozylem:

http://www.morele.net/koszyk/  Wyszedl mnie 2250. Wiec troszke przekroczylem swoj budzet ale jeszcze wmiare do zaakceptowania. Co myslicie o tym kompie ktory zlozylem sobie sam? Co warto w nim zmienic?

Czy zasilacz wytrzyma? Czy morele to dobry sklep? Nie potrzebuje tylko napedu DVD poniewaz takowy posiadam. Kupowal ktos z was kompa z morele tak zeby wam zlozyli sami  kompa? Warto? Czy jak zamawiam sprzet i Sklep mi sklada kompa dostaje na wszystko osobno pisemna gwarancje? CZy pudelka i wszystkie potrzebne kable otrzymam? Pozdrawiam i prosze o pomoc. CO byscie zmienili w tym kompie?

 

Chce pograc w najnowszego Battlefielda 4, Gta V, Assasin Creeda najnowszego. Chce grac na wysokich detalach w Fullhd, bo monitorek mam spory 27 cali. Myslicie ze w GTA V da rade pograc jak wyjdzie na kompa na przyzwoitych detalach na tym sprzecie? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/forum-59/announcement-119-mini-regulamin-dzialu-prosze-koniecznie-przeczytac/

 

Zapoznaj się z regulaminem i następnym razem  (tydzień przed kupnem) załóż konto na Morele i zaloguj się i zapisz koszyk i podaj wygenerowany link do niego. Bo tak link, który podałeś kieruje do pustego koszyka.  O GTA V nawet się nie wypowiadam. Widziałeś gdzieś zapowiedź tej gry na PC ? A tym bardziej wymagania. Skad my mamy wiedzieć. Za 2200 zł nie złożysz zestawu do BF4, który pozwoli Ci uzyskać maksymalne detale w fullHD przy dobrym framerate. Zapomnij o tym. O AC IV nawet nie wspomnę bo ta gra ma jeszcze większe wymagania.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podoba mi się propozycja od Devila. Płyta głowna od Gigabyte, cenie sobie te markę.RAm dokupię drugą kość w przyszłości. Kompa bede zamawial w tym tygodniu. Nie siedzę w tym więc mam jeszcze pytanie czy ceny bardzo spadają po świętach jeżeli chodzi o sprzęt? Jest sens czekac? Battlefielda 4 daja do tych kart jeszcze od Radeona bo przy opisie karty nie moge znalesc takiej informacji? Pozdrawiam


http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b85-g43-sc-lga1150-intel-b85-4xddr3-vga-gblan-atx-haswell-581506/  a moze warto do tej płyty dołożyć? Tutaj widze w tym przypadku jest chyba mozliwe oc w przyszłosci? co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dają  do R9 290x na razie. Ponoć AMD zarzekało się że bedzie dodawać też do 280x 270x i zdaje się jeszcze 270.  Tak musisz popytać w sklepach.  Ceny mogą spaść, bo ogólnie przed świętami sprzedawcy mają tendencję do sztucznego zawyżania cen, bo komputery to wciaż bardzo popularny pomysł na prezent.  Ceny mogą spaść w okolicach stycznia/lutego.  Pamiętam ceny jeszcze z października i były jednak tańsze.  Jednak w tej kwocie co dysponujesz za dużo nie wywalczysz. Procesor masz dobry  i grafę tez nienajgorszą. Jak chcesz czegoś lepszego to i tak musisz dołożyć z 500 zł na karte graficzną. Bo między R9 270x, a R9 280x nie ma zbytniego wyboru, bo taki GTX 760 np nie jest wcale taki opłacalny w oboecnej cenie i lepiej wziać R9 270x lub dopiero 280x. Tak więc albo karta za 700-730 zł lub dopiero za 1200-1250 zł. Tak to wygląda obecnie. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o tej płycie głównej którą teraz wrzuciłem za 299zł? Warto trochę dopłacić? Zostanę przy karcie za 700zł. Ponad 1000 za kartę najzwyczajniej w świecie mi szkoda. I tak dla mnie to jest dużo pieniędzy jak na komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.morele.net/inventory/info/oWLKeV/ Ostateczna wersja mojego komputera. Zamawiam ostatniego stycznia. Wszystko gra? Dla mnie to masa pieniędzy zależy mi na waszej opini. I pytanie odnośnie sklepu morele. Zamawiam z montażem za 1zł. Czy dostanę na wszystko osobną gwarancję? Czy dostanę pudełka i sterowniki na płytach? Czy komputer składają w punkcie w którym go odbieram czy przed wysyłka? Będę go odbierał w Katowicach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer ok. Jak składasz w sklepie to raczej pudełek nie dostaniesz bo  jak odbierasz gotowy zestaw to pewnie będzie w całości złożony i w takim układzie pudełka sa bez sensu (musiałbyś się dowiedzieć dokładnie, zadzwonić albo maila wysłać), sterowniki masz na stronie producenta także spokojnie. Gwarancje masz osobną na każdy podzespół. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam z montażem za 1zł. Czy dostanę na wszystko osobną gwarancję? Czy dostanę pudełka i sterowniki na płytach? Czy komputer składają w punkcie w którym go odbieram czy przed wysyłka? 

 

 

Z tego co wyczytałem w komentarzach to dostaniesz wszystkie pudełka i gwarancje razem, tylko dla pewności lepiej to zaznaczyć w komentarzu do zamówienia, a komputer składany jest przed wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...