Skocz do zawartości
pokapik

Komputer do gry w pokera, ok 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję komputera do gry w pokera + standardowo filmy, internet. W gierki raczej nie grywam (czasami Heartstone czy MTG Online).

 

- Z tego co poczytałem, raczej bez dysku SSD się nie obejdzie. 

- Komputer powinien bez problemu obsługiwać 2 monitory Dell U2713HM (na razie będzie 1 + SyncMaster 215TW)

- Powinien być cichy

- Nie zamierzam go podkręcać.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_styczen_2014?page=0,8

 

Czyli taki zestaw (z wymienieniem dysku na ssd) będzie ok? Do tej karty można podpiąć dwa takie monitory? Bo w specyfikacji monitora widzę złącze DVI-D, a zdaje się, że ta karta też ma tylko jedno takie złącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, złożyłem wg zestawu styczniowego. Mam tylko prośbę, czy ktoś mógłby mi potwierdzić czy to wszystko ze sobą współgra?

 

http://www.morele.net/inventory/info/kztPki/ (czy taki dysk ssd 2.5" zamontuja mi w zwyklym pc czy musze jakas ramke dokupic czy cos takiego), czy karta sieciowa jest ok (potrzebuje z wifi), czy karta graficzna nie bedzie miala problemu z tym monitorem + 21" ? Czy warto brać usługę sprawdzenia "bad pikseli"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko wydaje się ok. Obudowa ma koszyk na SSD (nawet jest napisane SSD ready-cokolwiek to znaczy :P). WiFi też raczej problemów nie będzie.

 

Z tą kartą może być problem jeśli chodzi o wydajność w natywnej rozdzielczości ale dla Twoich wymagań będzie ok. 2 monitory też będzie trzymała. Ogólnie, przynajmniej dla mnie kartę wziąłbym Radeona R9 270 ale to tylko kwestia ustawień (AMD ma bardziej intuicyjną konfiguracje).

 

Tak poza tym wszystko ok.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa to powiedzmy bliżej nieokreślona przyszłość, na razie będzie ten + 21". Z tego co czytam na forach pokerowych, ten model ludzie chwalą i jednak wysokość jest potrzebna, więc na monitor jestem już zdecydowany. Teraz zastanawiam się jedynie nad tym radeonem, z tego co widzę to wersja asusa jest cichsza niż ta polecana gigabyte'a, więc pewnie na nią się zdecyduje (szczególnie, że obsługuje chyba też rozdzielczość 4k, może kiedyś się przyda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...