Skocz do zawartości
dinokajman

Przesiadka z Antec 300 na... i tu właśnie na co? Szeroka max 23cm

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem wymienić obudowę na szerszą o ok 2cm myślę że to wystarczy na montaż coolera cpu 4670k Thermalright HR-02 - Macho - Black White

Znalazłem kupca na mojego Antca Gamer Three Hundred. Sprzedam ją za 200zł. Antec ma 20.5cm (a ja potrzebuje do 22cm-23cm maks bo do biurka mi nie wejdzie no i bardziej przewiewną).

Lubię taki styl minimalistyczny jak Antec Gamer Three Hundred i czarny kolor.

Jaką obudowę polecacie za cenę ok 350zł żeby zamontować taki zestaw:

 

Będzie OC ale jeszcze nie teraz jak zajdzie potrzeba bo myślę że ten zestaw da radę bez OC w rozdzielczości 1920x1080.

 

 

CPU: i5 4670k + Thermalright HR-02 - Macho - Black White

Mobo: ASRock z87 extreme4

GPU :MSI GeForce GTX 770 OC Twin Frozr IV Gaming 2GB DDR5 PCI-E 

RAM: ???

PSU: Corsair 650WTX

HDD: z poprzedniego zestawu w przyszłości SSD

DVD nagrywarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Anteca Nine Hundred przesiadłem się na Cooler Master CM 690 Advanced. Też mam HR-02 Macho BW i wszystko mieści się bez żadnego problemu.

Na Allegro ceny osylują w okolicach 350 PLN, a obudowa zdecydowanie jest warta takich pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może enermax fulmo st? Ma trochę bardziej "kosmiczny" wygląd od anteca, ale jeste bardziej przewiewna i ma w standardzie 3 wentylatory. Maksymalna wysokość coolera do tej obudowy to nawet 18,5 cm, więc macho wejdzie bez problemu. 

http://www.morele.net/obudowa-enermax-fulmo-st-eca3270a-g-bl-605197/ 

Cena: 377 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...