Skocz do zawartości
860lacov

Artefakty na monitorze NEC p221w

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiem do końca czy są to artefakty czy coś innego.

 

Co jakiś czas (bardzo losowy) przez ułamek sekundy gdzieś na pulpicie miga u mnie kreska ok 1cm długości i szerokości tak na 1 - 2 piksele.

 

Grafika aktualnie nie jest podkręcona. Wcześniej sprawdzałem mniej więcej ile można z niej wyciągnąć i kiedy pojawiały się artefakty to od razu test wyłączałem, a same artefakty były w postaci czarnych trójkątów czy czegoś podobnego i miały różne rozmiary.

 

Istotne jest też chyba, że katowałem wczoraj heaven i 3dmarka żeby sprawdzić czy coś się nie wywali, ale w trakcie testów nie zauważyłem problemu, jednak tam obraz jest dynamiczny więc może to dlatego.

 

 

Z programów, które w jakiś sposób ingerują w obraz zainstalowanego mam MSI Afterburner i f.lux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma, to możesz użyć przejściówki D-sub to DVI. Może karta się przegrzewa.

Płyty główne wyposażone w chipset P67 nie umożliwiają korzystania z iGPU.

 

hot_lopez, masz możliwość podpięcia kompa do innego monitora (np. telewizora), albo innego pieca do owego NECa?

Może wspomniana anomalia nie wynika ze względu na sprzęt, lecz jakiś program? Dołączona grafika

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...