Skocz do zawartości
kabull

Za co lubicie swoje kompy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moj komputer lubie za to, ze niewielu ludzi ma dwa procesory i mimo to ze sa to stare Celki to i tak jest to calkiem przyjemnie sluchac dwoch Titanow w budzie. :D

kabull: Niezle wykreciles tego procka z podpisu. i8088 na 10Mhz - lepiej niz A1700+ :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kabull: Niezle wykreciles tego procka z podpisu. i8088 na 10Mhz - lepiej niz A1700+ :wink:

To jeszcze nic. Za jakiś czas tam będzie NEC V20 4.77@12Mhz :D
Krecisz mnoznikiem czy FSB? :P
Przyciskiem Turbo :P . Może nawet przy odpowiednim ustawieniu zworek uda się dociągnąć do 15Mhz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm jest to dosc powszechne pytanie - ludzie mnie sie pytaja czasem , dlaczego ja tak dopieszczam swojego kompa .... :roll: - odpowiadam im zazwyczaj , ze to jest moje hobby (modowanie) , pozatym gdyby nie ON , to bym nie poznal tak wielu ludzi jak Wy ....... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boje się gdy ciemno jest

Komputer za rękę prowadzi mnie /x2

Dziękuje ci Kompie za wszystko co robisz

że bawisz się zemną swą myszką mnie nosisz

Dziękuje ci Kompie i wiem to na pewno

przez cały dzień czuwasz nade mną!!!!!!

 

czasem się martwię czegoś nie umiem

ty mi pomagasz i mnie rozumiesz

Śmieje się głośno kiedy sie zepsujesz!

Bardzo cię kocham i potrzebuje!!!!

OLE!

ułożyłem to dla swojego kompa :)

jak ich można nie lubieć hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego lubie za to, ze jet i ze dzieki niemu moge sie dostac na bramki smsowe i nie tracic kasy z koma :P i za to, ze gdyby kompow nie bylo to nie bylo by sieci - ja bym nie chodzil na cisco i nie wiem co bym w robil za 5-7 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja ciegle slucham od kumpli ze mam nasrane we lbie,ze ciegle cos wymieniam,podkrecam ,a i tak niegram w gry na kompie...itd.Z mojej strony odpowiedz jest tylko jedna - hobby no i poprostu ogromna radosc i satysfakcja kiedy wszystko pieknie podkrecone zapierdziela :twisted: to juz jest pasja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm za to ze mozemy sobie ponetowac

za to ze moge go potwikowac

za to ze 3yma mi kupe empetrzy i blyskawicznie je dla mnie gra

za to ze jest swego rodzaju oknem na swiat -> 19" ;-)

 

a ostatnio za sliczne giery jak np chaser fajnie sobie czasem stuknac godzinke :-)

 

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie mojego kompa za to, ze od 3 lat (czyt. od nowosci) nic nie padlo...chociaz gdybym nie mial mobo z Dual Bios, to by bylo cienko :D .

Poza tym- bo ciagle sie ucze czegos nowego, bo robilem tylko jedna instalke Windy, bo zarobilem dzieki niemu kilka dobrych ocen, a takze poznalem nowych ludzi (i utrzymuje stare kontakty).

No! Jeszcze dochodzi jeden wazny argument:

dzięki niemu moge coś stworzyć

Swiete slowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy lubi swojego kompa za cos innego. Ja oczywiscie za dojscie do NETU tak jak wiekszosz z tego forum. No i oczywiscie za filmy dzieki niemu moge co dzien ogladac jakis filmik !! Jeszcze jedno tak jak kolega powyzej MUZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za internecik (i mp3 z niego płynące na mój hard drajw :) )

za to że nigdy mi się nie nudzi, gdy jestem w domu, bo zawsze znajdę coś do roboty na kompie

za sprzęt go raczej nie kocham :) (no może za Creative Inspire 6.1, fajnie szyby drżą :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego lubie za wielką pomoc na studiach za to ze moge rozmawiac z moją kochaną , za neta od 5 lat za te tysiace mp3 na Hdd i filmy i za to ze sie jeszcze nie popsuł i gdyby nie on to bym pewnie szlajał sie z jakimis wulcami po osiedlu i chlał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...