Skocz do zawartości
13lukiz13

Zestaw za 2200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Składam nowy pc i chciałbym prosić o radę. Budżet to 2200 zł. PC do gier. Ze starego zostaje HDD i napęd. PC składam w Proline bo mam w swoim mieście więc odbiorę osobiście bez strachu co z nim kurier wyczyniał i z ewentualną gwarancją też pewniej. Na razie złożyłem coś takiego http://proline.pl/?id=shopkoszyk&1:CRS+CP-9020049-EU;1:ZAL+ZM-T3+BLACK;1:CORE+I5-4440;1:ZLOZENIE+5DNI;1:GR1600D364L11%2F8G;1:GA-B85M-DS3H;1i mam problem z wyborem karty. Myślałem o  r9 270 ale dostępna jest tylko wersja XFX Core Edition i nie jestem pewny co do jej jakości. Ewentualnie GTX 660 ale jaki ? Znalazłem też XFX Radeon HD 7870 XT Double D za 700 zł ale nie wiem czy zasilacz da radę z taką kartą i czy wartą w nią inwestować. Z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez 13lukiz13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że akurat jej nie mają na magazynie a z innych pkt nie ściągają. A może ktoś coś powiedzieć o tym XFX r9 270 ?

Tak wgl to jest jakaś odczuwalna różnica w wydajnoći w Ramach pomiędzy CL9 a CL11 i 1333 a 1600 ?

Edytowane przez 13lukiz13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica nie jest duża, ale cenowo też nie jest specjalnie drożej. Ja bym proponował dołożyć te 15 zł do tych:

 

http://proline.pl/?p=KHX1600C9D3B1K2%2F8GX

 

No i sklep nie jest najlepszy jeśli chodzi o dostępność. Wielu rzeczy nie mają. I dziwne że nie chcą sprowadzać tej MSI. Zadzwoń do nic i zapytaj się o dostawę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...