Skocz do zawartości
eni

Jaką kartę kupić budżet 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym kupić kartę nową mam na to max 700zł. Myślałem o Geforce 660 gtx 2 BG...tylko że, nie znam się na jakości firm ani na dopiskach różnych oznaczajacych chłodzenie dodatkowe podkrecenie fabryczne itp. ogolnie jestem laikiem w temacie. Myślałem też o radeonie 7850 2gb hd jednak kumpel powieidzał mi ze, to glupota bo mam zailacz 500W i on jest zbyt słaby do tej karty ogolnie polecil mi wlasnie gtx 660 ze karta stabilniejsza z lepszym chlodzeniem i mi tez zasilacz ja udrze. Generalnie troche mnie radeon zraził bo mi pociagna spienie i zjaral siebie razem z plyta glowna mmialem radeona 6790 HD 1gb

Moje pudło to:

 

procek intel core i3

zasilacz OCZ500SXS2 500W
płyta głowna  MSI B75A-G43 GAMING ( TU WAŻNE: nie wiem nawet czy taka karta nie jest zbyt długa co do gniazda na mojej płycie... w sensie czy ją wepne)

Proszę o jakieś optymalnie najlepsze propozycje co do karty w danej cenie którą udrze ten zasilacz 

DZIĘKUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemów z zamontowaniem karty. Jeśli chodzi o producenta to najbardziej popularne marki to gigabyte, asus i msi. Palit i reszta zwykle wprowadzają tańszy sprzęt trochę gorszej jakości (choć nie zawsze!)

Polecam Asus - świetnie wykonana i wyglądająca:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__9/id_produktu__5306/__Karty_Graficzne_Asus_GeForce_GTX660_OC_DirectCu_II_2GB_192_bit_PCI_E_Gra_Assassin_Creed_IV_Black_Flag/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten twój kolega to się coś słabo zna. Twój zasilacz spokojnie zasili radeona 7850 i uciągnie karty pokroju gtx 770. W gniazdo na płycie pci-e x16 wepniesz każdą kartę, która ma takie złącze (w tej chwili właściwie każdą na rynku), raczej powinieneś sprawdzić czy zmieści się do obudowy.

Co do spalonego radeona i płyty to raczej rękę przyłożył zasilacz - to najczęstszy winowajca, choć nie znam szczegółów więc nie będę się upierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze miejmy nadzieje, że nie tez stawialem na zasialcz ale okazalo sie ze dobrze dziala caly czas wiec byloby bardzo nieprzyjemnie jak by mi taki psikus zrobil na kolejnej karcie ktora kupie bo 1000zł okragle mnie kosztuje teraz to co sie zjarało

Edytowane przez eni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykły "BOT" reklamujący. Od jakiegoś czasu tacy ludzie rejestrują się po forach, piszą kilka postów najczęściej w offtopicu gdzie wystarczy napisać byle co i potem walą linkami do sklepów i innych stron. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...