Skocz do zawartości
Ciucio

Karta dźwiękowa do zestawu komputerowego (do ok. 600pln).

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

otóż zastanawiam się nad zakupem karty dźwiękowej do komputera wybór padł ogólnie na asus xonar (mam w starym komputzerze i sie sprawdzał).

Rozważam dwie karty:

Asus Xonar Essence ST

oraz

Asus Xonar D2/PM A

 

dodatkowo chciałbym dowiedzieć się czym różni się D2/PM A od D2/PM.

Płyta głowna do MSI Z87-G45 Gaming i jako, że w przyszłości zamierzam dołożyć drugą 780 do sli zostaje mi tylko jeden port wolny PCI - akurat na kartę dźwiękową.

 

Chciałbym również się dowiedzieć coś na temat Asus Xonar Phoebus jak on ma się do w/w dwujki oraz czy jest w standardzie PCI czy tylko PCI-E

 

Z góry dziękuje za komentarze.

Edytowane przez Ciucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz sprzęt audio że chcesz brać takie drogie karty .

 

Do zwykłych słuchawek czy prostych głośników 2.1 ( czy nawet 5.1 ) wystarczy spokojnie integra na płycie ew. Xonar DG / DS , ostatecznie Xonad D1 lub DX/XD .

 

Do ww. kart  to albo dobrej klasy głośniki komputerowe albo ampli + dobre kolumny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wiedział, że nie potrzebuje to bym nie brał pod uwgaę takich kart. Xonara DX mam w starym komputerze i między innymi chciałbym coś innego do tego sprzetu zakupić. Co do wymogów to naturalny dźwięk, dobre głośniki 2.1, słuchawki za 1300+ (firm nie podaje bo każdy ma swoje zdanie ich względem) więc te karty się nie zmarnują ;)

Edytowane przez Ciucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...