Skocz do zawartości
Damta6

Zestaw do ok 3k PLN, zastosowanie ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć.
Chicałbym poprawić swój komfort pracy a co za tym idzie wymienić komputer na nowy, niestety nie wiem jak się do tego zabrać ale i nie chcę niepotrzebnie tworzyć nowych tematów. Przeszukiwałem forum ale nic nie znalazłem co w pełni odpowiada moim wymaganiom więc dlatego wysyłam Ci tę wiadomość. Szukam komputera który:

  • [*]jaki system operacyjny? [*]komputer będzie wykorzystywany do AutoCada, Photoshopa, typowych zastosowań [Office, Pdfy, multimedia] oraz jakiś prostych gier [Dota2, LoL czy Diablo3] [*]kwota to ok 3 tysiace złotych [*]chicałbym w niedalekiej przyszłości używać 2 monitorów [*]planuję zakup peryferiów [myszka i klawiatura, te 13 letnie już są zużyte] [*]całość kwoty planuję wydać na samą paczkę [*]nie planuję OC [*]używam tabletu graficznego [*]preferowany sklep morele, tudzież apollo

Jako punkt wyjścia uznaję zestaw z Pure PC za 3 tysiące oraz windowsa 7 x64 z jak najnowszymi aktualizacjami. Jestem otwarty na całą krytykę oraz propozycje. Dodam że nie znam trendów, technologicznie zostałem w epoce Core2Duo z roku +- 2009 oraz WinXP SP3. Komputer mam zamiar kupić nieco później [maj/czerwiec].

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać że Windowsa odliczyć można bo i tak go mam jako darmowego z programu na uczelni, dyski w skrajnych przypadkach też ale chciałbym jednak mieć nowe i pojemniejsze i szybsze. Piszę o planowanej dacie kupna ponieważ czasem wiadomo że za jakiś czas wyjdą jakieś nowe zabójcze platformy. Niestety nie jestem "on topic" aż tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...