Skocz do zawartości
galka1

Tablet do ~1200zł 10cali

Rekomendowane odpowiedzi

witam, 

jaki tablet polecilibyście w okolicach tej ceny (może być troche drożej, może byc taniej). Tablet powinien miec wi-fi i przydalby sie modem 3g. Chodzi mi o tablet 10 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polece tablet z Windowsem. Nie ma co nawet porównywać do wolnego androida

http://www.x-kom.pl/p/153054-tablet-10-lenovo-ibm-ideatab-miix-10-z2760-2gb-64-win8.html?partnerid=100180188&sm12=MzI=&ts=1395686846&token=da2870aea41b9c66a129f3e865f4cf9f

 

Wyższa wydajność, pełny Windows8 (zainstalujesz standardowe aplikacje jak na PC), 2 GB RAM, dysk wew 64GB, wyższa rozdzielczość, MS Office w pakiecie. Jedyny minus to brak modemu 3g, który trzeba by dokupić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze chińczyki ale ich nie warto brać pod uwagę. Asus T100 kosztuje 1600zł więc to spora różnica. MIIX 10 to bardzo dobry wybór w tej cenie, sam rozważałem jego zakup jednak dopłaciłem do t100 ze względu na klawiaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1600zł Asus transformer t100 z stacją dokującą

http://www.x-kom.pl/p/158948-tablet-10-asus-transformer-t100ta-z3740-2gb-32-win81stdok.html?partnerid=100180188&sm12=MjU=&ts=1395848582&token=2120004c19857b986413b90dbdc14edc

 

4 rdzenie, 2 GB RAM, 32 GB miejsca na dysku, wysoka rozdzielczość, Mocna bateria (10~ pracy). Windows 8.1 z pakietem Office. Do tego Modem na usb. Nic lepszego w tej cenie nie kupisz. 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prestigo ma dużo gorszą jakość wykonania, gorszy ekran, brak office, słabszą baterie

 

Jeśli zależy Ci na klawiaturze to bierz T100 jeśli nie to Lenovo MIIX 10

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś absurd, że urządzenie z założenia mobilne nie ma modemu.

Każdy tablet obligatoryjnie powinien być wyposażony w modem!

Policzyli sobie, że się bardziej opłaca robić dwie wersje i robią nas w ciula

 

Wysłane z mojego IfiveMini3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prestigo ma dużo gorszą jakość wykonania, gorszy ekran, brak office, słabszą baterie

 

Jeśli zależy Ci na klawiaturze to bierz T100 jeśli nie to Lenovo MIIX 10

 

Hmm brzmi ciekawie. Do tego czytnik pamięci. Jest możliwość podłączenie osobno dysku twardego po micro-USB ? O ile takie w ogóle są. Myślę nad Laptopem, ale ten tablet z klawiatura w zestawie (dobrze mówię ?) wydaje się być ciekawą opcją. Jednak wolę kupić na Windows 8.1. Pytanie czy da rade tym zastąpić lapka. To znaczy podłączyć drukarkę.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysku twardego pod microusb nie podpinałem, pod stację dokującą da się (zwykłe USB). Jeśli chodzi o drukarkę to drukowałem jedynie przez WiFi, po kablu powinna bez problemowo działać. Zastępuję tym laptopa roboczego, dużo większa wygoda, czasy na baterii, żadnych wentylatorów i problemów z chłodzeniem, SQL Server śmiga bezproblemowo. T100 ze stacją dokującą to świetna sprawa jako substytut ultrabooka.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż taki dotykowy ekran jest całkiem dobrym pomysłem. Mamy wygodę tabletu połączona z wygoda lapka. Praca na myszce może i wygodniejsza, ale mając laptop na kolanach ciężko posługiwać się pełno prawną myszką. Chyba że touchpadem, ale tu już wolę dotykowy ekran. Więc decyzja już zapadła. Grać na tym nie zamierzam. Ma to być maksymalnie mobilne. Gdzieś zabrać ze sobą i podpiąć  pod drukarkę i po sprawie. Do tego mocna bateria, darmowy Office. :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...