Skocz do zawartości
KissOfDeath

[Zestaw 5500zł] Konsultacja zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, poraz pierwszy :)
Chciałbym Was prosić o doradztwo i wsparcie dla mojego czasochłonnego "projektu".
O to i on:

http://www.morele.net/inventory/info/mcHxgW/

Główna kwestia: Nie jestem pewny co do 4770k, bo z początku byłem pewny co do 4670k - kusi mnie jedynie te 8 wątków które w przyszłości mogą być zbawienne.

Wybrałem dość tanią płytę główną, z początku miał być to maximus VI hero ale doszedłem do wniosku że nie warto - przyznam że wygląd mobasa ma dla mnie znaczenie.

Zestaw ma malutki dysk SSD - choć z początku nie miałem zamiaru inwestować w tą technologię, jednakże dużo ludzi mnie do tego namawiało - HDD zakupię w późniejszym czasie. Pamięci również jest nie za wiele, jedna kostka - ją również dokupię przy następnej wypłacie.

 

PC kupuję baaardzo na wyrost, z początku będę musiał przerobić trochę nie najświeższych tytułów, przy czym dota2 to dla mnie szachy na miarę XXI wieku, które uwielbiam. <nerd>

Obudowa miała być tam z początku Aerocool Xpredator X3 - ale wyczytałem że ma badziewne blachy. Zresztą Cosmos to kosmos :)

 

W zestawie brakuje chłodzenie - Z początku mam zamiar potrzymać procka na boxie. -W późniejszym czasie chcę go zwodować, ale to odrębny temat - w skrócie myśle o chłodnicy 280 na poddasze od EK.

 

Więcej grzechów nie pamiętam.
Pozdrawiam

 

P.S. Kiedy prorokuję się 870 ? :D

Zakup planuję dokonać 10.04 w czarniejszej wersji do 10.05

Edytowane przez KissOfDeath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zwracasz uwagę na design komputera to weź pod uwagę zakup karty Asusa z backplate:

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-780-3gb-ddr5-384-bit-hdmi-dp-dvi-box-gtx780-dc2oc-3gd5-598189/

 

No chyba, że masz zamiar wodować również i kartę - wtedy na pewno zainteresujesz się zakupem bloku + osobnego wydatku na backplate od EVGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...