Skocz do zawartości
Macieqqq

Cichy/energooszczędny zestaw itx, ~1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

złożyłem wstępnie taki zestaw (zastosowanie: 1080p, internet):

 

http://www.morele.net/inventory/info/r6vvXw/

 

1. Znalazłem taką małą obudowę ITX, może jakieś alternatywy za ~200 zł?

2. Czy g1820 będzie optymalny jeśli chodzi o energooszczędność/wydajność? Czy boxowe chłodzenie będzie ciche (mam box g530 i jest ok)?

3. Zamiast Transcenda 128GB może wziąć Cruciala 120GB?

4. Asrocka może zmienić na MSI H81I? Jest niewiele droższa.

5. Proszę o polecenie jakiegoś cichego/taniego zasilacza, zestaw nie będzie rozbudowywany (używki wchodzą w grę).

6. Może jeszcze jakieś uwagi?

 

 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie posiadam wiedzy na ten temat.

2. Wydajny nie będzie pod względem gier ale do zastosowań typu internet i filmy 1080p oczywiście się nada i nie będzie miał najmniejszych problemów (po zainstalowaniu sterowników)

3. Oczywiście Crucial.

4. Śmieszne jest to że ASRock prawie 30 złotych tańszy jest o wiele lepszy od Msi - lepsza karta dźwiękowa, lepsze wyposażenie, więcej USB. Oczywiście ASRock.

5. Corsair VS 350.

6. Jeżeli byś chciał to można kupić odrobinę droższy g3220, troszkę wydajniejszy ale to już twoja decyzja bo jednak to zawsze jest te 50 złotych a czy się opłaca to też kwestia dyskusyjna. Lecz zawsze lepiej mieć coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...