Skocz do zawartości
Keegen

Płyta główna pod i5 4670k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem procesor podany w nazwie tematu, a teraz szukam do niej dobrej płyty głównej. Myślałem nad czymś w rodzaju MSI Z97 Gaming 7 jednakże od dawna nie interesuję się specjalnie nowościami także nie wiem czy to dobry wybór. Chętnie poznałbym Państwa zdanie na temat dobrej płyty, niekoniecznie podanej wcześniej. Procesor na niej będzie kręcony w przyszłości, w obecnym czasie nie zamierzam. Cena jaką dysponuję to 600-650zł, nie więcej. Z góry natomiast odrzucam jakikolwiek sprzęt od firmy Gigabyte (2 płyty padły).

Mam zamiar kupić sprzęt w KOMPUTRONIKU, ze względu na ich oddział stacjonarny niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Dziękuję za pomoc i sugestie, pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gaming 7, fajna płyta. Według pewnej recenzji asusów (ranger i hero), gniecie je bez problemu.

 

Dodatkowym plusem jest myszka warta 130zł gratis, z wad to brak wi-fi czy covera na porty (jest w wersji 9 AC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta będzie obsługiwała podany już procesor, grafike Radeona HD7850, 4 kości RAm od Kingstona HyperX Blu oraz dyski, dvd i dźwiękówkę. Chciałbym aby płyta się nie grzała, wytrzymywała kręcenie procesora oraz w miarę możliwości nie była awaryjna. W przyszłości nie planuję ani CF ani SLI. 

 

 

Poczytałem troszkę o podanej wyżej płycie, postanowiłem ją zakupić ale w wersji Exteme4.

 

Resztę środków przeznaczę na coś z lepszej obudowy/słuchawek/ram. 

Edytowane przez Keegen
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta będzie obsługiwała podany już procesor, grafike Radeona HD7850, 4 kości RAm od Kingstona HyperX Blu oraz dyski, dvd i dźwiękówkę. Chciałbym aby płyta się nie grzała, wytrzymywała kręcenie procesora oraz w miarę możliwości nie była awaryjna. W przyszłości nie planuję ani CF ani SLI. 

 

 

Poczytałem troszkę o podanej wyżej płycie, postanowiłem ją zakupić ale w wersji Exteme4.

 

Resztę środków przeznaczę na coś z lepszej obudowy/słuchawek/ram. 

 

I to jest bardzo mądra decyzja. I żeby tak inni tak robili. Co innego jak bawimy się w SLI. Ale i do tego wystarczy taki Extreme4.  Co można tam się przyczepić to dźwiękówka, która niby nieco odstaje. Ale ja osobiście wolę dedykowaną. Która i tak da lepszy dźwięk niż integra  Ale skoro posiadasz już jakąś to nie ma się czego obawiać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...