Skocz do zawartości
KidBlue

Ocena zestawu Komputerowego

Rekomendowane odpowiedzi

No wypadałoby co nieco zmienić. Napisz ile masz kasy ostatecznie. Ten Toxic 280x jest nieopłacalny. Dysk bym brał WD Blue 1TB. Płyte bym zmienił na jakąś Z97 np ASRock Z97 PRO 4. Karte bym wziął MSI R9 290. Wziął inne pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu konsultacjach i próbach udało mi się złożyć coś takiego:

http://www.morele.net/inventory/info/3a8ewn/

Wypowiedzcie się proszę czy wszystko tutaj gra. Zastanawiałem się czy płyty głównej nie zmienić na Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5

Generalnie swój budżet i tak już przekroczyłem więc nie proponujcie nic droższego ;p

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie sie zapytam, po co ta dodatkowa pasta, nie widze sensu.
A druga sprawa skromnie sie zapytam, po co ci az taka płyta główna ??

 

Spokojnie starczy ci cos tego pokroju: http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z97-extreme4-z97-lga1150-pcx-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-sli-crossfire-z97-extreme4-640920/

Edytowane przez dolar444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowę jednak bym zmienił na taką gdzie jest więcej miejsca na kartę graficzną. Ot, chociażby wspomniany Zalman Z3 Plus a jeszcze lepiej Gladius M40 lub Gladius X60 :)

Edytowane przez COOLINGpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem obudowę na zalmana z3 plus. Co do płyty głównej nie lepiej Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5? Bo słuszałem, że Asrock nie zawsze się dobrze sprawuje? A pastę usunę, gdzieś czytałem, że przy montażu trzeba pastę dokupić bo dadzą najtańszą. i mam pytanie czy procesor brać w wersji box przy dodatkowym chłodzeniu? i proszę miejcie na uwadze, że się na tym nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem obudowę na zalmana z3 plus. Co do płyty głównej nie lepiej Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5? Bo słuszałem, że Asrock nie zawsze się dobrze sprawuje? A pastę usunę, gdzieś czytałem, że przy montażu trzeba pastę dokupić bo dadzą najtańszą. i mam pytanie czy procesor brać w wersji box przy dodatkowym chłodzeniu? i proszę miejcie na uwadze, że się na tym nie znam :)

 

Jeżeli nie ufasz ASrock to moze byc ten Gigabyte lub jeszcze taka: http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z97-gaming-5-intel-z97-4xddr3-1xm2-vga-gblan-atx-z97-gaming-5-nowosc-640718/

Co do Pasty, paste masz razem z tym chłodzenie, i to jest doś dobra pasta, która swobodnie wystarczy.

Możesz wziaść BOX jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...