Skocz do zawartości
Commriv

Karta sieciowa do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry !

 

   Tworze ten temat ponieważ mam problem z kartą sieciową w PC. Mianowicie aktualnie posiadam Air Live WL-1600USB , i już przedstawiam mój problem :

Od dwóch miesięcy sprawa wygląda tak że co 10 minut~ prędkość internetu znacznie spada (na tyle że nie mogę z niego komfortowo korzystać) , jedynym sposobem na jego poprawę jest zmiana portu USB karty sieciowej (wyciagam i wkladam do innego USB karte) - wydaje się to dziwne ale jest to jedyna skuteczna metoda aby internet znów płynnie chodził. Zawsze gdy ją wyjmuje USB jest bardzo gorące. Nie jest to raczej wina routera (tez tak na poczatku zakladalem) , ponieważ w tym samym czasie internet chodzi bardzo dobrze na laptopie i komórce , gdzie na PC przy mojej karcie sieciowej ledwo łapie sygnał i strona ładuje się 5 min~ , dopiero zmiana jej portu USB 'odswieza' działanie karty i przez następne 10min~ znowu chodzi plynnie i szybko. Dodam jeszcze iż miałem , taki problem z poprzednia karta sieciowa na USB kilka lat temu , gdzie zmieniłem ją własnie na tą , ale tutaj pojawia się znowu ten sam problem. 

 

   Dlatego dzisiaj , drodzy użytkownicy tego forum chciałbym was poprosić o pomoc w znalezieniu porządnej karty sieciowej , która posłuży mi przez długi czas.

 

Pozdrawiam ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...