Skocz do zawartości
Spentany

Marilyn Manson

Rekomendowane odpowiedzi

marlin ... the best !!!! ... jeden z najlepszych virtuozów .. metalu

Dołączona grafika

 

Zgadzam sie genghiskhan :!: Gdyby normalnie sie zachowywal i normalnie wygladal(to na 1 miejscu) to moze posluchalbym sobie go a tak to NIE :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM podobno ma polskie korzenie :lol: Dołączona grafika :lol: Dołączona grafika :lol:

 

Tak jak każda znana postać z zachodu ... ale do jednych możemy się przyznawać oficjalnie a do innych nie ... ze polskie korzenie itd.

 

ja tam uwielbiam jego muze ... mam @LL plyty i bardzo lubie sluchac nawet jednej zapetlonej z 9 razy. (jak ostatnio :) )

lumpa bizkita pewnie tez bardzo lubisz :bij: :lol:

a co jest nie tak z limb bizkit ?? offspring np. tez ci nie pasuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok
marlin ... the best !!!! ... jeden z najlepszych virtuozów .. metalu

Dołączona grafika

 

Zgadzam sie genghiskhan :!: Gdyby normalnie sie zachowywal i normalnie wygladal(to na 1 miejscu) to moze posluchalbym sobie go a tak to NIE :!:

 

:lol:... moge zrozumiec genghiskhan'a ze nielubi i szanuje to, moge zrozumiec ciebie ze nielubisz i tez to szanuje ale maziboss w tym momecie jestes conajmniej smieszny- oceniasz muzyke/glos/piosenki goscia po jego zachowaniu i wygladal ?! chlopie to pod rasizm podpada ze niewspomnie o twoim smiesznym konserwatyzmie... o bitelsach mowiono to samo :D... wybacz maziboss ale dlamnie ktos kto nieslucha danej muzyki tylko dlatego ze wokal jest nieokszesany/zle ubany to mi podpada pod ignorancja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marlin ... the best !!!! ... jeden z najlepszych virtuozów .. metalu

Dołączona grafika

 

Zgadzam sie genghiskhan :!: Gdyby normalnie sie zachowywal i normalnie wygladal(to na 1 miejscu) to moze posluchalbym sobie go a tak to NIE :!:

 

:lol:... moge zrozumiec genghiskhan'a ze nielubi i szanuje to, moge zrozumiec ciebie ze nielubisz i tez to szanuje ale maziboss w tym momecie jestes conajmniej smieszny- oceniasz muzyke/glos/piosenki goscia po jego zachowaniu i wygladal ?! chlopie to pod rasizm podpada ze niewspomnie o twoim smiesznym konserwatyzmie... o bitelsach mowiono to samo :D... wybacz maziboss ale dlamnie ktos kto nieslucha danej muzyki tylko dlatego ze wokal jest nieokszesany/zle ubany to mi podpada pod ignorancja...

 

genghisowi raczej chodzilo oto ze muzyki Marlina jak by nie patrzec pod metal zaliczyc nie mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

tak tak ale mnie bardziej chodzilo o wypowiedz maziboss'a... a ze mm to nie metal to oczywiscie genghiskhan ma racje tzn ja sie zgadzam... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt :

Jaka role w zyciu Warnera odegral Trent Reznor ?

: )

Z tego co mi mowil kumpel (fan NIN) gdyby nie TR, nie byloby MM :)

Mowil mi tez, ze TR wykreowal jeszcze kilku innych typkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marlin ... the best !!!! ... jeden z najlepszych virtuozów .. metalu

Dołączona grafika

 

Zgadzam sie genghiskhan :!: Gdyby normalnie sie zachowywal i normalnie wygladal(to na 1 miejscu) to moze posluchalbym sobie go a tak to NIE :!:

o/ :lol:

przeciez jak sluchasz w WinAMP'ie muzyki to nie widzisz jego japy !!

;o

to jest dziwne skoro ci sie podoba muzyka sluchaj !! :)

dla mnie on tysz nie jest normalny !

 

-============================-

SPIN: Czy podczas nagrywania Antichrist Superstar ty i Trent Reznor nie wiedliście prawdziwie dekadenckiego życia, czy raczej to zostało wyolbrzymione ?

MM: To było dekadenckie. Myślę, że naszą relację burzyło to, że nie potrafił się w tym odnaleźć. Mogłem chodzić spać o 19 i wstawać o 4 rano, wtedy zaczynać pić i brać narkotyki. Najzabawniejszy moment, który widziałem na kasecie video był taki, kiedy nosiłem tylko blond perukę z koroną Burger Kinga i paierowy ręcznik wokół penisa. Chodziłem tak przez cały dzień. Dla mnie to jest prawdziwy rock'n'roll i nie obawiałbym się powtórzyć to jeszcze raz.

 

Jeżeli ktos tak robi i to jest prawda I nie WYMYSLONE to jest idiota ;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...