Skocz do zawartości
neq

Thermalright Ultra-120 eXtreme na LGA1150

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie mam pytanie. W jaki rozsądny sposób mogę zainstalować swoje TRUE na płycie z podstawką LGA 1150. Dla niewtajemniczonych dodam, że standardowy kit dedykowany był podstawce LGA775. Póki co jedynym rozwiązaniem wydaje mi się zakup takiego o to zestawu

 


 

Problem polega na tym, że na tą chwilę jest on dostępny jedynie w sklepie morele.net za abstrakcyjne moim zdanie 65 zł + przesyłka. W tej cenie na allegro można wyhaczyć, przy odrobienie szczęście, TRUE. Także zakup w tym sklepie wydaje mi się w skrócie nierozsądny ;). Czy wiecie może czy kity dedykowane do coolerów innych producentów będą również pasowały do TRUE? np. coś takiego 

 


 

Proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 http://www.alternate.pl/Thermalright/VX-Bolt-Through-Kit-II/html/product/1085423?

 

Ja swój zestaw z wysyłką zakupiłem za 47PLN w listopadzie 2013.  IMHO lepiej dla Ciebie będzie pozbyć się TRUE niż kombinować z niekompatybilnym mocowaniem - w najlepszym wypadku będzie słabo trzymać dość ciężkie chłodzenie. W najgorszym uszkodzisz kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z tą kompatybilnością to nie wiadomo jak jest, bo niewiele osób ją sprawdzało. Wiadomo, że producent Noctuy nie będzie wypisywał, że jego zestaw montażowy t będzie pasował do produktów Thermalrighta i na odwrót. Moim zdaniem jednak konstrukcja TRUE jest zwyczajnie standardowa, a wszelkiego rodzaju KITy są dość uniwersalne i przypuszczam, że można by było coś do niego dobrać. Ja w każdym razie testów przeprowadzać nie zamierzam i w tym miejscu liczę na waszą pomoc :>.

 

Co do sklepu, do którego link podałeś. Koszt transportu w nim wynosi bagatela 49 zł :D

Edytowane przez neq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...