Skocz do zawartości
przeciwnik

nforce2

Rekomendowane odpowiedzi

jakie sterowniki są obecnie najlepsze do tego chipsetu ? jutro kupuje Fic au 13, a do tej pory mialem solteka na kt 400 i o nforce 2 nie mam żadnego pojęcia:-( i czy po za sterami do chipsetu, karty graficznej, muzycznej trzeba coś jeszcze instalować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja nForce driver 2.03. Absolutnie nie instaluj 2.41 , bo robią szopki i nie odpalisz systemu jeśli je odinstalujesz i byś chciał powrócić do poprzednich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka zawiera sterowniki do płyty oraz sterownik do zintegrowanej karty dźwiękowej systemu Sound Storm i niektóre wersje stery do grafy 41.09. Lepiej jednak zainstalować nowsze do grafiki oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2.03 tak jak koledzy radza , nawet na stronie Nvidii

zalecaja i podaja "przepis" jak nowe tymi starszymi zastapic.

Wiec od razu laduj 2.03

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawiła się już wersja 2.78 ciekawe co ona jest warta :?:

Hmmm... pojawila sie juz nawet 3.44 (+ poprzerabiane >>> nazwane 3.50), ale to wszystko wciaz sa nieoficjalne beta stery... :(

ja wole czekac na oficjalne, jak pojawia sie na stronce Nvidii poczekam 2 tygodnie i w zaleznosci od opinii uzytkownikow zainstaluje, albo zostane przy 2.03 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Twiggy'ego. Katastrofalne zachowanie napędów optycznych. Nagrywary nie palą płyt, DVD wariuje, nero nie widziało spawarki...

U mnie wszysto gra..nagrałem pare płytek i nic nie zuwarzyłem...ale też już gdzieś czytałem że nie polecają tego SW !!! ino że sie dowiedziałem jak już zainstalowałem 8)

 

A jak sprawdzic którą wersje sterów Nvidia mam???? bo instalowałem te cd z pudełka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.soltek.de/English/home/01.htm

Tam są driver'y Nforce w wersji 2.05.

Oficjalne wydane przez Nvidię ale tylko do producentów płyt. :?:

W tej wersji można już grzebać w ustawieniach kontrolerów IDE w menadżerze urządzeń.

 

Wszystko na nich śmiga jak należy. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...