Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

ostatnio naszło mnie na odświeżenie sobie 'starych gier'. Przez stare rozumiem gry z epoki JK2 Jedi Outcast czy pierwszego Splinter Cell. Z każdym tytułem miałem problemy na moim obecnym laptopie. SoF 2, JK 2 Jedi Outcast, Splinter Cell. Osiwieć można... Tutaj prośba do Was, czy moglibyście wylistować mi rzeczy jeszcze dostępne (via allegro) do złożenia sprzętu do starych gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz pieniędzy? Zabytku nie opłaca się kupować, bo zaraz zdechnie płyta albo się okaże, że system operacyjny z poprawkami zabije wydajność do reszty. 

Ja bym sugerował zainwestować w athlona II x3 (100zł) jakąś płytę pod am3 i ram (150zł), kartę pokroju hd5750(100zł) i zasilacz markowy 400 (ok 50-100zł) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś problemów z laptopem, tylko w windows, pewnie 8. Zainstaluj sobie XP w maszynie wirtualnej i będą stare gierki śmigać, marnacja kasy, żeby sobie dom złomem zaśmiecać jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

Też mi się nie widzi składanie złomu dla kilku/nastu gier, ale no cóż...

 

Fakapy sprzętowe, nie systemowe są cały czas. Vide przykład Splinter Cell z GOG.com. Na żadnej nowej karcie graficznej gra nie będzie działała i wyglądała tak dobrze jak na starych GeForcach. Kapa świata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...